Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Над тими, що живуть у смертній тіні, світло засяяло: Бо з нами Бог. З нами Бог, розумійте, народи, і покоряйтеся: Бо з нами Бог." (Ісая гл. 8-9)
Христос Рождається ! Славіте Його !

Апостольський Престіл: некатолики не можуть приступати до Причастя

Переглядів: 579Коментарі: 0
Новини Церкви

Конгрегація Доктрини Віри, під головуванням Архиєпископа Луїса Ладарія, в листі 22 лютого не дала згоди одному з членів некатолицького змішаного подружжя приймати Причастя в Католицькій Церкві – інформує австрійський портал kath.net. Це рішення мав підтвердити Папа Франциск.

Згідно з проектом постанов, які затвердила Німецька Конференція Єпископів у лютому цього року більшістю 2/3 голосів, члени подружжя в змішаних шлюбах, які не належать до Католицької Церкви, могли би приймати Святе Причастя після «серйозного випробування совісті», а також мали би «підтвердити віру Католицької Церкви» щодо Євхаристії, бажаючи припинити «серйозні духовні страждання» і «вгамувати голод Євхаристії».

Незважаючи на запевнення голови конференції, кардинала Рейнхарда Маркса, що це не є спробою змінити доктрину Церкви, пропозиція глибоко поділила німецьких єпископів.

Кардинал Герхард Мюллер, колишній префект Конгрегації Доктрини Віри, засудив цей рух як «риторичний прийом» і заявив, що умови, зазначені в проекті документа, не можуть бути задоволені, якщо ми хочемо залишатися вірними вченню Церкви.

На початку квітня цього року з'явилася інформація, що сім єпископів, серед них кардинал Райнер Велькі з Кельна, просили про втручання префекта Конгрегації Доктрини Віри Архиєпископа Луїса Ладарії Ферера SJ. У тристорінковому листі, опублікованому на шпальтах «Kölner Stadt-Anzeiger», вони ствердили, що Німецька Конференція Єпископату може перевищити свої повноваження і попросили Ватикан про допомогу. Лист також був адресований кардиналу Куртові Коху, голові Папської Ради з просування християнської єдності.

Окрім кардинала Велькі лист підписав Архиєпископ Людвіг Шик з Бамберга, а також єпископи Конрад Здарса (Аугсбург), Грегор Марія Ханке (Айхштет), Вольфганг Іполт (Герліц), Рудольф Водерхолзер (Регенсбург) і Стефан Остер (Пассау). У лютому цього року більшість німецьких єпископів погодились дозволити лютеранському члену змішаної пари приймати Причастя. Відразу ж відбулися консультації з Ватиканом з цього питання.

Джерело :Католицький оглядач

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)