Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]kr.net
"Ось сам я і діти, що їх дав мені Господь: Бо з нами Бог. З нами Бог, розумійте, народи, і покоряйтеся: Бо з нами Бог." (Ісая гл. 8-9)
Христос Рождається ! Славіте Його !

Глава УГКЦ: Сьогодні кандидати у президенти виглядають наче вони магічні чарівники, які сповняють в один день усі надії

Переглядів: 870Коментарі: 0
Новини Церкви

Багато людей, коли думають сьогодні, кого обрати в Президенти, підсвідомо шукають собі месію, шукають людину, яка має якусь чарівну паличку, яка вирішить усі проблеми…

Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час проповіді до вірних у монастирі святого Антонія Печерського УГКЦ в Обухові.

Сьогодні Христова Церква святкує одне з найбільших 12-ти свят у Літургійному році – Стрітеня Господнє.

Сьогоднішнім святом завершується євангельська розповідь про народження Ісуса Христа. Сьогодні до єрусалимського храму Пречиста Діва Марія принесла руках Богородиці ми бачимо 40-денного нашого Спасителя.

Також у цей день Христова Церква символічно святкує день богопосвячених осіб. Адже гідно з Божим Законом, на згадку про спасіння усіх первістків під час виходу Ізраїлю з Єгипту, кожен первісток був богопосвяченою особою. Для того, щоб батьки могли втішатися присутністю дитини, яка є Божою власністю, у цей день вони повинні були принести Богові жертву на 40-й день після народження цієї дитини.

За словами Блаженнішого Святослав, сьогоднішнє свято ми по-особливому будемо переживати, якщо хочемо замислитися, а що сьогодні чекає наш народ.

«Перед нами тяжкий рік, – сказав Глава УГКЦ. – Скільки багато людей очікує спасіння. Багато людей каже: чи я ще доживу, щоб побачити справжню вільну незалежну непереможну Україну. Чи я доживу, щоби побачити щастя, повноту життя, радість в очах моїх дітей? Чи я побачу, що закінчиться війна і перемога прийде? Чи я побачу, що нарешті українці на рідній землі більше не будуть рабами, як колись ізраїльтяни у Єгипті? Чи я побачу спасіння?..».

«У сьогоднішній день на це глибоке фундаментальне питання сам Господь дає відповідь», – додав Предстоятель.

«Ви сьогодні будете тримати в руках освячені свічки. Ми будемо їх освячувати як знак того, що наша надія є певна. Що те спасіння вже сьогодні можна отримати в руки. Як колись Симеон отримав у свої руки маленьке дитятко – сорокаденного Христа. Що спасіння, на яке чекаємо, про яке мріємо, знайдемо в особі нашого єдиного Спасителя Ісуса Христа. Інших не буде», – наголосив духовний лідер українців.

«Сьогодні кандидати виглядають наче вони магічні чарівники, які сповняють в один день усі надії – вибери мене і будеш спасенний!», – сказав Глава Церкви.

Але, наголошує Блаженніший Святослав, сьогодні Христос нам каже: не надійтеся на князів, на синів чоловічих, у них нема спасення. Те спасіння ви можете отримати лише в Ісусі Христі.

«Бо джерело сили народу не походить ані від зброї, ані від ковбаси чи інших матеріальних достатків. Джерело сили лежить у площині духа. Джерело сили і перемоги приходить нам від нашого воплоченого присутнього між нами Спасителя Ісуса Христа, який є світлом для просвіти народів і для слави людей своїх», – підкреслив Предстоятель.

Насамкінець Архієрей традиційно освятив свічки, які люди принесли з собою.

Джерело :Департамент інформації УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)