Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Влада на плечах у нього: Бо з нами Бог. З нами Бог, розумійте, народи, і покоряйтеся: Бо з нами Бог." (Ісая гл. 8-9)
Христос Рождається ! Славіте Його !

Папа до молоді Перу: Бог ніколи не знеохочується нами!

Переглядів: 715Коментарі: 0
Новини Церкви

«Дорогі друзі, Господь дивиться на вас із надією, Він ніколи не знеохочується нами», – наголосив Папа Франциск, промовляючи до молоді, що у неділю, 21 січня 2018 р., зібралася опівдні за місцевим часом на площі перед архиєпископським палацом в Лімі, щоб помолитися разом з ним молитву «Ангел Господній».

Папа підкреслив, що задоволений цією нагодою зустрітися з юнаками й дівчатами, беручи до уваги також і те, що цього року відбудеться Синод, присвячений молоді. «Ваші обличчя, прагнення та життя важливі для Церкви, й ми повинні віддати їм належне», – сказав він.

Наступник святого Петра вказав молоді на приклад святого Мартіно де-Порреса, як юнака, «якому ніщо не завадило здійснити свої мрії, посвятити своє життя іншим, ніщо не завадило йому любити». В людських очах він виглядав невдахою, але він вмів одну річ, що стала «секретом його життя»: він покладав надію на Господа, Який його любив.

Як зауважив Святіший Отець, існують такі хвилини, коли здається, що прагнення свого життя неможливо здійснити, й кожен з нас переживав такі моменти. В такій ситуації слід не забувати про те, що «Ісус поруч», а тому не слід піддаватися та втрачати надію. «Не забувайте про святих, які з неба нас супроводжують; звертайтеся до них, моліться й невтомно просіть їхнього заступництва. Святих минулого, але й також святих сьогодення: на цій землі їх багато, бо це земля, яка наповнена святістю», – сказав він.

За словами Папи, Ісус хоче бачити молодь активною, яка несе вперед свої ідеали. «Ісус розраховує на тебе, як колись давно розраховував на святу Розу з Ліми, святого Торібіо, святого Хуана Масіяс, святого Фрасіско Солано. Сьогодні Він запитує тебе, чи ти готовий, як і вони, піти за Ним?» – сказав Наступник святого Петра, додаючи: «Дорогі друзі, Господь дивиться на вас з надією, ніколи не знеохочується нами».

У цьому контексті Святіший Отець звернув увагу на те, що сьогодні ми маємо засоби для того, щоб виправити фотографію, але, однак, «фотошоп неможливо застосувати до ближніх, до дійсності й до себе самих». Висока роздільність та різні цифрові фільтри стають в пригоді, коли йдеться про відео, «але не можемо застосувати їх до друзів». Існують дуже гарні фото, які є загримованими, але «до серця неможливо застосувати фотошоп».

«Ісус не хоче, аби тобі “загримували” серце, Він любить тебе таким, яким ти є, та має мрію, яку хоче здійснити з кожним із вас. Не забувайте, Він не знеохочується нами», – наголосив Папа, заохочуючи в хвилинах особистого знеохочення, пригадувати про приклади зі Святого Письма, про тих, кого Бог кличе: Мойсей був заїкою, Авраам – старим, Єремія – дуже молодим, Закхей – низькорослим, апостоли, коли Ісус просив їх молитися, позасинали, Магдалина була прилюдною грішницею, Петро зрікся його, Павло був переслідувачем християн…

«Коли Ісус дивиться на нас, Він не думає про те, чи ми досконалі, але про любов, яку маємо в серці, аби ділитися нею, та йти за Ним», – зауважив Святіший Отець, закликавши юнаків і дівчат відповісти на запитання про те, «скільки любові у моєму серці»? «Й хочу, аби ми відповіли на це перед нашою Матір’ю Пречистою Дівою Марією» – підсумував він, заохотивши бути впевненими у тому, що Вона супроводжуватиме їх в кожній хвилині життя, «особливо тоді, коли муситимете примати важливі рішення».

Перед проказуванням молитви «Ангел Господній» Глава Католицької Церкви скерував думку до Демократичної Республіки Конго, закликавши владу й мешканців країни уникати насильства й шукати рішення на користь спільного блага, а всіх присутніх на площі – помолитися в цьому наміренні.

Джерело :Радіо Ватикан

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)