Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Над тими, що живуть у смертній тіні, світло засяяло: Бо з нами Бог. З нами Бог, розумійте, народи, і покоряйтеся: Бо з нами Бог." (Ісая гл. 8-9)
Христос Рождається ! Славіте Його !

Синод Єпископів УГКЦ провів своє перше робоче засідання. Прибули гості з різних країн світу

Переглядів: 1059Коментарі: 0
Новини Церкви

У Львові (Брюховичі) у понеділок, 3 вересня 2018 року, розпочав своє перше робоче засідання Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви під головуванням Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава. У роботі Синоду беруть участь 42 єпископи УГКЦ з України і світу.

Насамперед Предстоятель урочисто відкрив роботу Синоду і подякував усім, хто прибув «на цей особливий момент дихання на нашу Церкву і на наш народ Святого Духа».

Потім Блаженніший Святослав пригадав членам Синоду, які зміни відбулися в нашій Церкві за останній рік, а саме від останнього Синоду.

Передусім, розповів Глава Церкви, від минулого Синоду відбувся поділ Коломийсько-Чернівецької єпархії на Коломийську і Чернівецьку. «Тож вітаємо владику Василя (Івасюка) з його новим титулом єпископа Коломийського, – відзначив Предстоятель УГКЦ. – Особливою радістю минулого року було те, що ми могли після завершення Синоду проголосити про створення нової єпархії у нашій Церкві – Чернівецької єпархії. А відтак відбулася інтронізація першого єпископа Чернівецької єпархії владики Йосафата (Мощича), якого ми сьогодні сердечно вітаємо вже як правлячого архиєрея».

Докладніше :Департамент інформації УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)