Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"І дадуть йому ім’я: Чудесний порадник: Бо з нами Бог. З нами Бог, розумійте, народи, і покоряйтеся: Бо з нами Бог." (Ісая гл. 8-9)
Христос Рождається ! Славіте Його !

Синод Єпископів УГКЦ закликає усіх вірян до молитви за чесні та справедливі вибори в Україні

Переглядів: 500Коментарі: 0
Новини Церкви

Синод Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ у своєму Зверненні до вірних, українських політиків і всіх людей доброї волі щодо виборчого процесу в Україні закликає душпастирів, богопосвячених осіб і вірних мирян УГКЦ ревно молитися (особисто та спільно) у наміренні прийдешніх виборів.

“Перебуваючи у Зарваниці, під покровом Богородиці – Матері України, проголошуємо період усильної молитви за чесні та справедливі вибори 2019 року... До молитов за Україну, які ми здійснюємо щодня о 21 год., просимо додати в понеділок моління за вибори 2019 року. Після кожної недільної та святкової Літургії, перед молитвою "Боже, великий, єдиний", заохочуємо спільно помолитися один раз "Отче наш", "Богородице Діво" і "Слава Отцю…" за чесні та справедливі вибори в Україні наступного року", – йдеться у Звернені.

Як зазначено в документі, з Божою підтримкою ми зможемо це втілити. Тим паче, що нас має надихнути приклад активної діяльності митрополита Андрея Шептицького, який свого часу плідно працював для благополуччя нашої країни.

"Стоячи перед ликом Зарваницької чудотворної ікони Богородиці, віддаємо наш народ під Її материнську опіку. Благаємо Її, щоб Вона була, особливо цього року, нашою Одигітрією-Провідницею, дорогою правди, служіння і добра, аби прийдешні вибори наблизили нас до того ідеалу "Рідної хати" митрополита Андрея – Української Держави, про який мріяли наші предки і який обстоюють наші захисники сьогодні", – наприкінці наголосив Синод Єпископів у зверненні.

Джерело :Департамент інформації УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)