Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Покаяння — це неослабне прошення (що наближається до Бога) зі скрушною молитвою про прощення минулого і вболівання над оберіганням майбутнього" (Св.Ісаак Сирійський)

Сьогодні на заклик Папи відбувається день молитви й посту за мир

Переглядів: 730Коментарі: 0
Новини Церкви

П’ятницю, 23 лютого 2018 р., Папа Франциск оголосив Днем молитви і посту в наміренні миру. Із відповідним закликом він звернувся у неділю, 4 лютого, після проказування молитви «Ангел Господній».

Спонукою для цього стало «трагічного затягування ситуацій конфлікту в різних частинах світу», а особливу думку Святіший Отець скерував до населення Демократичної Республіки Конго та Південного Судану. Він також запросив приєднатися до цієї ініціативи «братів і сестер некатоликів та нехристиян» відповідним для себе способом.

На запрошення Папи, зокрема, відгукнулася Всесвітня Рада Церков, закликавши всіх членів приєднатися до ініціативи. Свою підтримку висловила також Англіканська співдружність, а англіканські єпископи з Південного Судану закликали молитися за успіх мирних переговорів, що відбуваються в Аддис-Абебі. На запрошення Папської Ради міжрелігійного діалогу до ініціативи приєдналися, зокрема, чимало мусульманських спільнот.

Долучитися до спільної молитви і посту за мир духовенство Церкви та усіх мирян закликав Глава і Отець Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав, надіславши відповідного листа до до всіх єпархій і екзархатів УГКЦ.

Оголошуючи про День молитви і посту за мир Папа підкреслив, що «Небесний Отець завжди вислуховує Своїх дітей, які взивають до Нього серед болю та журби, “зціляє розбиті серця та перев’язує їхні рани” (Пс 147,3)». Він також заохотив вірних запитувати себе у сумлінні «Що я можу зробити на користь миру?». «Без сумніву, – зазначає він, – можемо молитися, але не лише це: кожен може конкретно сказати “ні” насильству, наскільки це залежить від нього чи від неї. Бо перемоги, здобуті шляхом насильства – це фальшиві перемоги, в той час, як трудитися задля миру приносить користь всім!».

Джерело :Радіо Ватикан

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)