Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Господа сил – його шануйте як святого: Бо з нами Бог. З нами Бог, розумійте, народи, і покоряйтеся: Бо з нами Бог." (Ісая гл. 8-9)
Христос Рождається ! Славіте Його !

«Влада, яка забирає в людини право на життя є злочинною!» — Глава УГКЦ у День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Переглядів: 477Коментарі: 0
Новини Церкви

Право на життя є першим і найголовнішим фундаментальним правом людини. Віруючі люди визнають, що це право дає нам не земна, світська влада. Право на життя надає насамперед Творець, який є джерелом життя.

Про це наголосив Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у своєму слові до вірних у п’ятницю, 18 травня, з нагоди Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

«Усяка людська влада, державна машина, яка забирає в людини право на життя є злочинною! Сьогодні ми хочемо вшанувати світлу пам’ять усіх жертв цього злочину проти людства, яким є насильна депортація, а відтак геноцид: систематичне нищення державною машиною Радянського Союзу права на життя братів і сестер кримськотатарського народу. Ми сьогодні захищаємо вільну та незалежну Україну. Адже ми віримо у те, що в Україні є право на життя, свободу і гідність усім народам, які проживають у нашій Батьківщині!» — зазначив духовний лідер греко-католиків про важливість та актуальність цього дня для вірян та нашої країни.

На думку Глави Церкви, ми маємо цінувати гідність людського життя та прагнути миру. «Ми зараз просимо Всевишнього, щоби утвердив нас у нашій боротьбі за гідність людини, за наше право на життя, за повагу до людського життя від зачаття до природної смерті! Ми просимо Бога, щоб подарував нашій землі мир! Нехай Господній мир зійде на нашу багатостраждальну землю! Нехай мир запанує в Україні і в українському Криму! Нехай Небесний Отець прийме в свої обійми усіх наших спочилих, а нам дарує своє благословення!» — наостанок підкреслив Блаженніший Святослав.

Нагадаємо, що згідно з постановою Верховної Ради України №792-VIII від 12.11.2015 року, депортація кримських татар 1944 року визнана геноцидом, а 18 травня відзначається День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Джерело :Департамент інформації УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)