Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: olha-church@ukr.net
"Не журися, коли не відразу отримаєш від Бога те, про що просиш. Він хоче принести тобі більше благодіяння, тому змушує тебе найбільше з терпінням стояти на молитві." (Прп.Ніл Синайський)

Завдання УГКЦ сьогодні - свідчити про єдність Церкви довкола спадкоємця апостола Петра, - Глава УГКЦ

Переглядів: 711Коментарі: 0
Новини Церкви

Відзначення 125-ти річного ювілею священномученика Симеона Лукача у його рідному селі Старуні, де він провадив священичу діяльність у часи підпілля УГКЦ, тривало протягом двох днів 28-29 квітня і включало презентацію біографічного фільму, низку урочистих богослужінь, нічні чування та Архиєрейську Літургію за участю Глави УГКЦ Святослава (Шевчука). Під час урочистостей Глава УГКЦ підняв важливі теми: єдність християн та місія УГКЦ, інформує власкор РІСУ Наталія Палій.

29 квітня Патріарх УГКЦ Святослав (Шевчу) у співслужінні з архиєпископами УГКЦ та сященством відслужив у Старуні Архиєрейську Літургію. У промові першоєрарх акцентував на тому, що служіння Симеона Лукача дає сьогоднішньому поколінню приклад, як брати відповідальність на себе і змінювати світ на краще. Окрема місія лежить сьогодні і на УГКЦ і Патріарх Святослав цю місію назвав.

Ддокладніше читати :РІСУ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)