Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Молися Богові, проливаючи сльози перед Його благодаттю. Тоді твоя молитва буде як кадило (Пс. 140, 2) перед Ним." (Св.Єфрем Сирійський)

Блаженніший Святослав скликає Всецерковний форум Української Греко-Католицької Церкви в онлайн-форматі

Переглядів: 1087Коментарі: 0
Новини Церкви

Всецерковний форум Української Греко-Католицької Церкви, який скликає Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, відбудеться 30 жовтня та 11 грудня 2021 року. Про це зазначено у декреті Глави УГКЦ.

«Дорадчий голос представників всієї УГКЦ є важливою допомогою її Отцю і Главі та Синодові Єпископів у вирішенні важливих питань, особливо в апостольській діяльності. Тому ми, владою нам даною, заслухавши думку Постійного Синоду, який відбувся 5-7 жовтня 2021 року Божого, зваживши на норми кан. 140-142 Кодексу канонів Східних Церков, скликаємо Всецерковний форум Української Греко-Католицької Церкви і постановляємо, що перша сесія Форуму відбудеться в онлайн-форматі 30 жовтня, а друга сесія ‒ 11 грудня 2021 року Божого», ‒ сказано у тексті документа.

«До участі у Форумі закликаємо єпископів, богопосвячених осіб, священнослужителів і мирян УГКЦ, які були обрані делегатами єпархій на VII cесію Патріаршого Собору УГКЦ… Секретаря VII cесії Патріаршого Собору уповноважуємо підготувати та провести цей Форум», ‒ мовиться у Декреті.

«Цей Форум має стати майданчиком для загальноцерковного обговорення питань, які порушує Секретаріат Синоду Єпископів, щоб спільно із Вселенською Церквою йти «синодальним шляхом», ‒ пояснює Глава УГКЦ у листі до єпископів УГКЦ.

А також повідомляє, що Секретаріат VII сесії Патріаршого Собору пропонує, щоб від кожної церковної структури взяли участь: єпископ, священник, монах, монахиня і мирянин/мирянка, обрані серед делегатів на VII cесію Патріаршого Собору. У країнах, де немає наших структур, делегатів визначає голова ПМВ владика Степан Сус. У єпархіях, де ще не були проведені єпархіальні собори і не були визначені делегати, Предстоятель УГКЦ просить призначити делегатів на Всецерковний форум.

У листі Глави Церкви також повідомляється, що на першій сесії єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської архиєпархії владика Теодор Мартинюк представить тему «Про синодальний шлях Церкви». А під час другої зустрічі правлячий архиєрей Пармської єпархії владика Богдан Данило представить тему «Актуальне становище греко-католицької родини: плюси і мінуси домашньої Церкви, життя вірою в онлайн-форматі, міграційні процеси в рамках закритих фізичних кордонів і відкритої віртуальної дійсності». Відтак на форумі слухатимуть делегатів.

Докладніше:Департамент інформації УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)