Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Нехай не впаде на нас те, що сказав був пророк: Губами тільки мене шанує, а серце своє віддалив від Мене (Ісая 29, 13)." (Св.Єфрем Сирійський)

Блаженніший Святослав у Бучі помолився за невинно вбитих українців

Переглядів: 828Коментарі: 0
Новини Церкви

У четвер, 7 квітня, Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, відвідав звільнені з-під російської окупації Ірпінь, Бучу і Гостомель. В Ірпені Предстоятель відвідав храм Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, а в Бучі над однією з братських могил помолився Панахиду за невинно вбитих окупантами українців.

«Дуже важко говорити. Їхня кров кличе звідси, з цієї землі, до неба. І християнське серце, добре вухо має почути крик тієї крові. За що? Вони – молоді люди, це видно, яким забрали життя. Ми приїхали сюди, щоб молитися за їхній вічний упокій», – сказав Блаженніший Святослав після Панахиди в Бучі, додавши, що важливо, аби цю біль відчула не лише Україна, але й увесь світ.

Блаженніший Святослав підкреслив, що молиться і про справедливість, бо «якщо цей гріх не засудити, якщо цей злочин не викрити, він може повторитись». «Кожен з нас міг бути в цій братській могилі», – ствердив він.

«Нехай Господь Бог упокоїть душі невинно убієнних слуг своїх, нехай збереже життя, захоронить Україну від тих злочинців, які прийшли вбивати, грабувати і руйнувати. Вічная пам’ять невинно убієнним!» – додав Предстоятель.

В Ірпені Блаженніший Святослав відвідав греко-католицький храм Різдва Пресвятої Богородиці, який було пошкоджено російськими військами. Біля храму Глава Церкви помолився молитву до Богородиці «Під Твою милість».

Докладніше :Департамент інформації УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)