Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Нехай у тебе завжди переважає милостиня. Жорстоке й немилосердне серце завжди нею очиститься." (Св.Ісаак Сирійський)

Глава УГКЦ привітав Папу Франциска з 10-річчям понтифікату

Переглядів: 446Коментарі: 0
Новини Церкви

13 березня в Католицькій Церкві відзначають 10-річчя обрання Вселенським архиєреєм Папу Франциска. З цієї нагоди Блаженніший Святослав надіслав Папі вітального листа, у якому висловив вдячність за підтримку України й відновив прохання про «спільні зусилля для досягнення справедивого миру для українського народу».

Глава УГКЦ зазначив, що цю річницю важко оцінити лише людськими критеріями, «без погляду крізь призму віри, котра вчить довіряти Богові кожен період людської історії».

«Вірні нашої Церкви єднаються сьогодні з цілим світом у молитві за Вас та Ваше служіння нашому народу. В цей час „зміни епох“ ми разом переживаємо важкий час „світової війни по частинах“, про котру Ви часто згадуєте, а тепер вона розгортається в самому центрі Європи через відверту російську агресію проти „багатостраждальної України“», — мовиться в листі Блаженнішого Святослава.

Глава УГКЦ висловив вдячність за безліч ініціатив на підтримку України ще до повномасштабного вторгнення. «Хочу особливо подякувати Вам, — додав Предстоятель, — за лист до українського народу, в якому незалежно від релігійної та конфесійної приналежності ми відчули співстраждання батька, котрий знає наш біль».

«Оплакуючи наші жертви, разом з Вами ми прагнемо щоденно працювати для побудови справедливого миру в Україні. Просимо у Господа, щоб через Ваше служіння християнство у сучасному світі було світлом Христової правди та любові», — побажав Блаженніший Святослав.

Докладніше :Департамент інформації УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)