Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Завжди пам'ятатимемо про смерть й у цій думці наближатимемося своїм серцем до Бога, та й жалюгідними стануть в очах наших світські задоволення." (Св.Ісаак Сирійський)

Глава УГКЦ: «Сам Бог сьогодні каже нам: Україно, не бійся!»

Переглядів: 847Коментарі: 0
Новини Церкви

Ворог приходить до нас, щоб сказати: бійтеся! лякайтеся! Його пропаганда, ідеологія є силою залякування. Але сьогодні сам Бог нам каже: Україно, не бійся! На цьому наголосив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав під час проповіді до вірних у свято Благовіщення Пресвятої Діви Марії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового.

«Те слово "Не бійся" роззброює ворога. Коли Україна перестає боятися, вона починає не тільки вірити у власну перемогу, а й перемагати», – додав Предстоятель.

Проповідник відзначив, що сьогодні Христова Церква святкує одне з найбільших християнських свят. Наша духовна візантійська традиція Церкви називає це свято початком нашого спасіння. «Це те велике діло спасіння людини, яке відкриває собою епоху Нового Завіту. Час нових стосунків між Богом і людиною починається сьогодні», – каже Глава Церкви.

Святкувати Благовіщення, повірити в добру новину серед війни, вважає він, це щось дуже особливе, незвичне для нас, глибоке, до глибини зворушливе. «Бо війна – це погана новина, найгірша, яка може бути для людини, для країни, для народу, для всьго світу», – відзначив Предстоятель.

Слово «Сила Вишнього отінить тебе» відкриває таємницю незламності сили України.

«Ми бачили, як ворог насувався своїм військом на Київ, наче сама природа почала проти нього воювати. Українська земля, українські ріки та навіть радіація Чорнобильської зони... Сила Вишнього в дивний спосіб проявляється в боротьбі України, яка бореться зі злом», – вважає духовний лідер.

Докладніше :Департамент інформації УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)