Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Молячись, не обмежуйся лише зовнішнім молитовним положенням, а вводи свій ум у почуття духовної молитви з великим страхом." (Прп.Ніл Синайський)

Папа до журналістів: звинувачення на адресу Івана Павла ІІ – «дурість»

Переглядів: 608Коментарі: 0
Новини Церкви

Під час польоту до Угорщини Папа Римський традиційно привітав журналістів, які його супроводжували. Польська кореспондентка подякувала Франциску за захист Івана Павла ІІ. Святіший Отець відповів, що звинувачення П’єтро Орланді є «дурістю», пише Vatican News.

Потім Папа з усмішкою відповів на запитання про своє здоров’я після лікування в клініці Джемеллі від інфекційного бронхіту. Він також подякував за різні отримані від журналістів подарунки. Найособливішими були дитяча пляшечка та компас. Їх передала Єва Фернандес, іспанська журналістка Radio Cope, відома унікальністю та оригінальністю подарунків, які вручалися Папі під час кожної апостольської подорожі. Сьогоднішня пляшечка та компас нагадують про драматичну корабельну аварію в Кутро в Калабрії 26 лютого, під час якої загинуло понад 80 людей.

Докладніше :Католицький Оглядач

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)