Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Добре прийти на літургію раніше за всіх, однак зле без потреби залишати службу перед відпустом." (Св.Єфрем Сирійський)

«Відчуваємо, що ви приїхали не тільки до православних, а й до всіх українців», – Блаженніший Святослав до Вселенського Патріарха Варфоломія

Переглядів: 767Коментарі: 0
Новини Церкви

Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій під головуванням Блаженнішого Святослава, Отця і Глави УГКЦ, зустрілася з Вселенським Патріархом Варфоломієм, архиєпископом Константинополя – Нового Риму, який з нагоди 30-річчя відновлення Незалежності України перебуває з офіційним візитом в Україні. Зустріч відбулася 23 серпня 2021 року в Київській православній богословській академії з ініціативи Патріарха Варфоломія.

«Ваша Всесвятосте, ми дуже дякуємо за це ваше унікальне запрошення. Це ви запросили сьогодні нас і дали нам можливість цієї унікальної історичної зустрічі під час вашого візиту до України з нагоди 30-ї річниці нашої Незалежності», – сказав Блаженніший Святослав, звертаючись до Вселенського Патріарха на початку зустрічі.

Глава УГКЦ коротко представив Його Святості історію, спосіб і види діяльності Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій і подякував за постійну увагу до України: «Ви є добрим другом і приятелем України. Щороку ми з великою увагою слухаємо ваші звернення і послання, які спогадують трагічні сторінки нашої історії, зокрема ваші слова до світової громадськості про Голодомор як великий геноцид нашого народу».

Від імені всієї Ради Церков Блаженніший Святослав подякував Вселенському Патріарху за те, що він, як добрий пастир, відчуває і всі сучасні болі українського народу.

«Під час вашого візиту ви пом’янули наших героїв, наших воїнів, які віддали своє життя за незалежну Україну. Ви зустрілися з кримськими татарами, з біженцями з Криму, щоб відчути їхній біль. А сьогодні ми маємо можливість розповісти вам про широке релігійне життя в Україні і відчуваємо, що ви приїхали не тільки до православних, а й до всіх українців, незалежно від їх національної, етнічної, конфесійної приналежності. Від імені всього релігійного середовища ми сьогодні вітаємо вас у Києві», – наголосив Глава УГКЦ.

Блаженніший Святослав звернув увагу, що Патріарх Варфоломій на міжнародному рівні дбає про питання екології і захисту довкілля. «Україна позначена трагедією Чорнобильської катастрофи. І ми особливо відчуваємо, що сьогодні питання захисту довкілля стоїть у центрі уваги всього людства і, зокрема, релігійного товариства», – додав головуючий у ВРЦіРО.

Під час зустрічі було неодноразово згадано історичний візит в Україну святого Івана Павла ІІ, Папи Римського, у 2001 році, під час якого Єпископ Риму провів подібну зустріч з ВРЦіРО.

Докладніше читати:Департамент інформації УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)