Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Божий путь є щоденний хрест. Ніхто не підіймався на небо, живучи собі прохолодно. А такий шлях знаєш де закінчується." (Св.Ісаак Сирійський)

Звернення Митрополита Львівського з нагоди місцевих виборів

Переглядів: 2264Коментарі: 0
Актуальне

Політикам та політичним силам Львівщини

 
Слава Ісусу Христу!
 
Достойні пані та панове, дорогі брати і сестри,
із наближенням місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня цього року, починається період високої політичної активності, що є ознакою демократичної культури суспільства. Зріст та дотримання цієї культури тісно пов’язаний із подіями останніх років, коли народ України вчиться брати на себе відповідальність за власну будучність.
 
Різні політичні сили, з початком виборчої кампанії, поширюють інформацію про власну діяльність, демонструють свою візію шляхів покращення і розвитку суспільного ладу, здійснюють активну агітацію. Все це має відбувається з дотриманням морально-суспільних принципів, на засадах взаємоповаги та партнерства, праці на добро України та її народу.
 
Митрополит Андрей Шептицький, 150-ліття від Дня народження якого звершуємо цього року, неодноразово звертав увагу в своїх творах на потребу пошанування одне одного в контексті Божих Заповідей любові.
 
Цим листом звертаюся до Вас з проханням уникати маніпуляцій, політичного підкупу, «брудних технологій» стосовно виборців, які мають право на свобідний вибір та обов’язок відповідальності за нього.
 
З огляду на це, просимо не використовувати Площу святого Юра, на якій встановлено пам’ятник Митрополиту Андрею Шептицькому в прямій чи непрямій політичній агітації. Нехай ця площа стане місцем зустрічі людей для яких є важливими надбання праведного Митрополита Андрея, людини, яка всю свою діяльність поклала на Божий вівтар задля добра народу.
 
 
 
+ ІГОР
Митрополит Львівський

Джерело: ugcc.lviv.ua

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)