Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Молячись, не обмежуйся лише зовнішнім молитовним положенням, а вводи свій ум у почуття духовної молитви з великим страхом." (Прп.Ніл Синайський)

Святий Миколай в спільноті "Віра і Світло"

Переглядів: 1924Коментарі: 0

Поміж різними празниками в честь Святих, що їх пам’ять відзначаємо у церковному році, на особливу увагу заслуговує празник Св.Миколая – 19 грудня. Це свято є найулюбленіше серед дітвори і не тільки, адже приносить багато радості і тепла.

Особливо чекали на свято друзі, батьки та приятелі спільноти «Сонечко». Тож і відзначили це свято спільно з іншими спільнотами нашого регіону «Водограй», а саме: «Веселка», «Острів», «Стрітення». Святкова зустріч відбулася у РЦ «Джерело». Після теплого привітання, ми мали акафіст до Св.Миколая, молилися і дякували Йому за все. Після цікавої, насиченої програми, кожен отримав дарунки від Святого Миколая. Усі розійшлися по своїх домівках щасливі та радісні.

Олеся Костів.  

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)