Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Хто тверезо молиться, той палить демонів, хто ж молиться розсіяно, з того вони насміхаються." (Св.Єфрем Сирійський)

Подружні реколекції

Переглядів: 19063Коментарі: 7
Парафіяльні новиниЖиття парафії

Шановні подруги!

Якщо ви втомилися від щоденних обов’язків, ви відчуваєте, що часто не розумієте один одного, життя перетворюється в „сірі будні”. Вам здається, що ви занадто мало живете разом, або, навпаки, дуже „давно” знаєте один одного.

Для вас пропонуємо подружні реколекції

де з молитвою і в присутності Святого Духа, ви зможете відновити свої найкращі подружні почуття, роздумати над завданнями Св. Тайни Подружжя і покликанням до сімейного життя.

Реколекції відбуваються в міру комплектування групи

Для попереднього запису подружня пара повинна надати необхідні дані: прізвище та ім'я чоловіка і дружини, адресу проживання, контактні телефони, подружній стаж. Ця інформація потрібна для повідомлення дати і часу початку реколекцій і не підлягає розголошенню.

Початок реколекцій в п'ятницю о 19.00, закінчення - в неділю о 14.00. В часі Реколекцій подружжя проживає разом в реколекційному будинку, тому прохання усі турботи та "невідкладні" справи залишити вдома. Прохання розраховувати також на певні витрати на проживання і харчування в реколекційному будинку.

Участь в реколекціях можуть взяти тільки чоловік і дружина, не залежно від подружнього стажу, котрі проживають в Церковному шлюбі.

Варто спробувати! Нічого не втратите, лише знайдете! Поспішайте записатися!!!!!

Для запису на реколекції звертатися особисто до о. Володимира

(захристія Храму Свв. Ольги і Єлизавети)

Коментарів: 7 RSS

1Василь і Христина28-10-2013 03:31

На цих вихідних ми були учасниками реколекцій "подружні зустрічі", проведених о.Володимиром Сайчуком. Три дні провели в чудовій атмосфері доброти, приязні, відкритості і відчутті Божої благодаті. Якщо бажаєте поглибити взаєморозуміння та гармонію у шлюбі, то ці навчання, на нашу думку, є найкращим засобом.

3Станіслав і Ангеліна02-11-2013 23:13

Цими вихідними наше подружжя прийняло участь у реколекції "подружні зустрічі". Дуже вдячні аніматорам і о. Володимиру за цю чудову атмосферу, за любов, відкритість і щирість. Наша родина дуже багато почерпнула цінної інформації щодо сімейних стосунків. Дуже корисні реколекції. Кожна родина на них знаходить відповіді на свої проблеми. Кожен виносить з них те що потрібно власне йому. Поїдьте і ви не пошкодуєте.

4Наталя15-02-2014 01:29

найчастіше у подружжі найбільші виникають проблеми коли у них появляються діти. У цей важкий час для подружньої пари найбільше число розлучень. У оголошенні не сказано нічого про дітей? чи є можливість організувати місце для перебування няні із малими дітьми? Бо багато хто із подружніх пар "не доживе" до періоду коли можна на такий тривалий час відлучитися. (навіть наше законодавство розуміє наскільки дитині є потрібна мати і забороняє навіть короткочасне відрядження мам у яких діти до 3 років)

5о. Володимир15-02-2014 23:25

Слава Ісусу Христу! Програма цих реколекцій є досить насиченою і спрямована виключно на покращення відносин між чоловіком і дружиною. Різниця між лекціями і реколекціями полягає в тому, що лекції промовляють до розуму, а реколекції - до серця (до душі). Тому всі реколекції є з виїздом з дому (відокремленням від звичайного рутинного життя для повного зосередження на певній меті). Умовою подружніх реколекцій є зосередження на стосунках між подругами. Це, мабуть, одна із основних причин чому діти не беруть участі у таких реколекціях (так чи інакше подруги будуть зайняті турботою про дітей, навіть якщо там буде няня, а не зосереджені на своїх стосунках). Інша складова цього питання - організаційна і матеріальна. Наприклад, де діти будуть ночувати дві ночі в часі реколекцій smile, чи зможуть бути тривалий час без мами (бо мама буде зайнята налагодженням відносин з татом smile ) і т.д. Але це не означає, що ми про це не думаємо. Адаптувати програму цих реколекцій до таких речей є вкрай складно. Навіть якщо вдасться нам щось зробити в цьому напрямку, то це вже не будуть реколекції, а лекції, чи одноденні зустрічі.

Сьогодні існують інші форми праці з родинами, де передбачена участь дітей. Це різноманітні лекції, зустрічі, сімейні табори з виїздом на "природу" і т.д. (Інформацію шукайте в комісії в справах родини Львівської Архиєпархії). Тому, якщо є загроза "не дожити", як Ви пишете, то потрібно шукати виходу в інших формах (навіть в консультаціях із священиком).

6Василь та Галина17-01-2016 17:31

Василь та Галина 17.01.2016.Христос Рождається! Цими вихідними були на реколекціях. Враження Тільки позитивні. В кого є проблеми в особистому житті звертайтеся. Нічого не втратите тільки знайдете. Якщо поїдете не пожалкуєте,панує відчуття душевного спокою позитивна атмосфера.Дуже вдячні аніматорам і о.Володимиру.Хочемо зазначити, що ваша допомога була вкрай необхідною і корисною.

7Ganna20-03-2016 02:34

Слава Ісусу Христу!

Як кажуть, краще пізно, ніж ніколи. Тому хочу поділитися враженнями про січневі реколекції для подружніх пар.

Ми у шлюбі 11 років і вважали, що самі можемо порозумітися з усіх питань, але з часом назбиралось непорозумінь, недомовок, неуважності до потреб подруга, які виникли через брак спілкування.

Коли у стосунки стали майже ніякі, я злякалась за нашу сім`ю, адже жодного разу не пошкодувала, що ми з чоловіком разом, а тут є шанс його втратити! Жах!

Тоді я відчувала, що потребую допомоги, молилась і просила її в Господа,зверталась до свого мудрого священника,добрих друзів, щиро усе сказала чоловікові і витягла з нього обіцянку поїхати на реколекції.

Ці переживання стали поштовхом по новому глянути на нашу сім`ю, на те, що ми потребуємо підтримки одне одного, розуміння, уваги. зараз ми знову щасливі, ніби перезавантажились стосунки.

Звичайно, не треба чекати, доки стане зовсім зле, але їхати як тільки випаде можливість. Все так чудово продумано!Ви в жодному разі не змарнуєте там час. Дякую Богові, аніматорам Лесі і Володимиру, Марії та Ростиславу, Ліліані та Анатолію і о. Володимиру. Ваші старання не марні - тепер ми маємо інструменти, якими можемо при потребі лагодити наш сімейний човен. Раджу усім спробувати і бажаю БЛАГОСЛОВЕННЯ вашим сім`ям.

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)