Щонеділі парафіяни та гості міста, які відвідують у храмі Святу Літургію о 12 годині, чують небесний спів дитячо-юнацького хору «Надія». Понад 25 років ці неймовірні голоси прославляють Господа Бога у храмі свв. Ольги і Єлизавети, нагадуючи кожному слова святого Августина: «Той, хто співає Святу Літургію, молиться подвійно». Різнобарв’я голосів щотижня наповнює храм світлом і теплом, які в темні часи сьогодення нагадують парафіянам про віру в краще.
Хор був створений у 1997 році з ініціативи тодішнього пароха, світлої памяті о. Михайла Федоріва. Ідея полягала у тому, щоб залучити до церкви дітей та молодь, провадити їх юні душі до спілкування з Богом, виховати у правильному духовному керунку. Так, разом із засновником і диригентом хору Ольгою Баглай, ідея втілилась в реальність, і вже перший концерт хор презентував у храмі 14 жовтня 1997 року на свято Покрови, а через пів року – з 4 квітня 1998 року почав щотижня співати Святу Літургію.
Перший склад хору налічував більше ніж 50 учасників віком від 3 до 11 років. Діти навчались музичній грамоті, сольному та груповому співу, катихизму. Невпинна і самовіддана робота керівника хору приводила до перших перемог і, окрім щотижневих літургій і концертів, для парафіян у храмі хор вибудовував концертні програми: Свята Літургія, „Хресна дорога”, „Коляда з НАДІЄЮ”, „Щедрий вечір, добрий вечір”, „Піснею славлю Тебе, Господи”, „Мамо – моя ти єдина”,”Різдвяна феєрія”, „Велика коляда”. Кілька таких програм було відзнято і записано на львівському телебаченні та радіо.
Яскравим етапом у житті колективу стали постійні гастролі рідною Україною: Чернігів, Київ, Камянець-Подільський, Черкаси, Івано-Франківськ, Дніпро, Одеса, Херсон та багато інших великих і маленьких містечок відвідував хор, де проходили мистецькі зустрічі, фестивалі, конкурси. За 25-літню історію колектив налагодив безліч творчих контактів з колективами із різних куточків нашої країни, знайомився з культурою та мистецькою спадщиною самобутніх українських регіонів й радо представляв галицьке мистецтво українцям. Варто зазначити, що творчі поїздки супроводжувались екскурсійними програмами, зустрічами з молоддю та духовентством. Така практика розвивала в учасників хору не лише розуміння великого мистецтва, але й наповнювала їх світогляд і робила щирими патріотами своєї справи та держави. З малечку кожен учасник хору розумів, наскільки прекрасною є кожна частинка нашої землі і наскільки єдиними ми є на культурному фронті.
Та слово Боже не залишало серця учасників хору, тому чудовою постійною практикою були виїзні Божественні Літургії в інших храмах нашої країни та області. Особливою літургією у своєму житті учасники хору вважають ту, яку правив Блаженніший Патріарх Святослав, коли разом з хором завітав до першої греко-католицької церкви у місті Черкаси. Тоді діти мали змогу поспілкуватись з Блаженішим та отримати його благословення на подальшу успішну творчу діяльність.
За час існування колективу учасники відвідували прощі по святих місцях України: Зарваниці, Почаєві, Гошеві, Крехові, Скит-Маняві, а цьогоріч відвідали святе місце Меджугор’є (Боснія і Герцоговина), де разом молились за мир до Матері Божої.
Цікавий та різноманітний репертуар хору дає можливість створювати концертні програми, з якими хор бере участь у різних концертах, конкурсах та фестивалях: «Великій коляді», «Весняних голосах», «Жайвір скликає друзів», «На хвилях Стрия». Хор став лауреатом багатьох всеукраїнських конкурсів: «Весняні голоси», «Вишгородська Покрова», «Від Різдва до Різдва».
Особливим календарним періодом для учасників хору щороку є різдвяний час, який увінчаний улюбленим фестивалем «Велика коляда». Більше 15 разів хор брав участь у фестивалі і щоразу із захопленням поринав у неймовірну самобутню феєрію різдвяного духу, української коляди і різдвяних традиції. Щороку учасники хору вивчають нові колядки різних регіонів України і мають можливість презентувати свою творчість у сольних виступах та гала-концертах колективу.
За 25 років існування хор «Надія» зріс до дитячо-юнацького, виховавши понад 500 учасників. Тому сьогодні учасниками колективу є не лише діти, але й прогресивна молодь. Кращі учасники хору успішно навчались та навчаються у Львівській дитячій школі мистецтв №5, де опановують гру на бандурі та мистецтво сольного співу у викладачки Ольги Баглай. Деякі з учасників хору сьогодні вже стали успішними музикантами і продовжують свою діяльність як хормейстри в межах хору і поза ним. Так, першим хормейстром хору стала Ірина Мацейко – одна з перших вихованок колективу, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, керівник хору ДШМ №5 м.Львова. За її участі активно розвивалась підготовча група хору, багато учасників якої активно поповнюють ряди основної групи.
Талановита молодь має невпинне джерело своїх знань і вмінь – незмінного керівника хору, відмінника освіти Ольгу Баглай. Саме Ольга Баглай є творчим та організаційним керівником хору і впродовж 25 років, вкладаючи душу у кожного учасника хору, змогла створити самобутній колектив. Завдяки плідній роботі і яскравим організаторським здібностям керівника діти змогли навчитись не лише музики, але й розвинутись як особистості. Багато учасників колективу завдячують керівнику хору за наставництво, любов і опіку, знання і можливість отримувати Божу ласку через спів. Як чудовий фахівець своєї справи Ольга Баглай прикладала і прикладає багато творчих зусиль у наполегливій, клопіткій та цілеспрямованій праці з хористами. Завдяки їй хор набув широкої популярності, зростає його рівень, розвивається репертуар та виконавська майстерність.