Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Якщо душа з пізнанням не звідає Христових страждань, то не матиме з Ним спілкування" (Св.Ісаак Сирійський)

Катехитична школа

Переглядів: 16251Коментарі: 0
Життя парафії

«Найважливіша справа для Церкви, народу й родин, щоб діти були добре виховані...»

Митр. Андрей Шептицький

 

При церкві свв. Ольги і Єлизавети працює Катехитична школа, у якій діти будуть вивчати Боже Слово, сповнюючись Божою мудрістю та святістю.

«Пустіть дітей, не бороніть їм приходити до Мене, бо таких є Царство Небесне»,- каже Христос. Ласкаво запрошуємо всіх дітей нашої парафії до приготування до Першої Святої Сповіді і Урочистого Святого Причастя та до подальшого вивчення катехизму.

 

Розклад катехизації

При церкві формуються такі навчальні групи дітей по рівню підготовки:

Група дошкільнят (4 - 6 років) - заняття в неділю о 13.30.

Група дітей (7 - 9 років) -заняття в суботу 11.00 і 12.00 та в неділю о 10.30. 

Група дітей (9 - 11 років) - заняття в суботу о 13.30.

Група дітей (12 - 15 років) - заняття в суботу о 14.00.

Довідки за тел. 067 17 00 597 п.Олександра Кіндратович

На катехитичних заняттях діти підготовляються до Першої Св.Сповіді і Урочистого Св.Причастя,продовжують вивчення катехизму, читають Св.Письмо, вивчають різні молитви, вервиці, церковні пісні, колядки, переглядають відеофільми на релігійні теми, їздять на прощі до святих місць.

Щороку приступають до Першої Св.Сповіді і Урочистого Св.Причастя 140-150 дітей. Загальна кількість дітей, які відвідують катехитичні заняття, становить 270-300 дітей.

З лютого 2010 р. при Храмі свв. Ольги і Єлизавети розпочали роботу гуртки англійської і німецької мови для дітей віком 6 – 9 років і 10 – 14 років. Після занять діти продовжують вивчення катехизму.

Батьків, які бажають, щоб їхні діти виховувались при Божому храмі, які дбають про їхнє добре християнське виховання, просимо приводити дітей до церкви.

 

Ікона Ісуса Христа

Молитва батьків за дітей

Отче небесний! Ти поблагословив мене діточками і поклав на мене обов'язок трудитися над їх вихованням.

Знаю, Господи, що колись Ти будеш домагатися від мене рахунку з цього важного обов'язку. У тій свідомості вдаюся до Тебе і благаю в покорі:

Просвіти мій розум, щоб я моїх діточок якнайкраще провадив (провадила) згідно з Твоїми святими заповідями.

Викоріни з мого серця надмірне прив'язання до них, яке є виявом самолюбства, щоб я не був сліпий (не була сліпа) на їх похибки.

Хорони мене, Господи, щоб я не був (була) для них згіршенням. Дай мені так виховати моїх дітей, щоб вони все більше Тебе пізнавали, любили, і ціле своє життя чинили згідно з Твоєю святою волею.

Пречиста Діво Маріє, будь моїм дітям Матір'ю і заступницею. Святий обручнику Йосифе, заопікуйся моїми діточками. Амінь.

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)