Храм Свв.Ольги і Єлизавети
Українська Греко-Католицька Церква, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Початок доброго життя — сльози під час молитви, а початок правильного способу мислення — слухання Слова Божого." (Св.Єфрем Сирійський)

В парафії свв. Сергія і Вакха в Римі відбувся благодійний обід на підтримку українського війська

Переглядів: 1618Коментарі: 0

У неділю, 21 грудня 2014 р., в українській парафії свв. Сергія і Вакха в Римі з ініціативи молодіжної спільноти та за підтримки сестер-катехиток Св. Анни відбувся благодійний обід для допомоги українській армії.

Після завершення недільної Божественної Літургії на площі перед парафіяльним храмом відбувся благодійний обід, метою якого був збір коштів для закупівлі теплих речей для воїнів українського війська, що сповнюють свій обов’язок захисту Вітчизни на сході нашої Батьківщини.

У меню обіду входили традиційні українські страви: борщ, вареники та медовий напій. Усі бажаючі мали нагоду придбати їх за добровільну пожертву. Учасниками обіду були не лише українці, що є парохіянами церкви свв. Сергія і Вакха, а також римляни та гості міста.

В підсумку було зібрано 2636,5 євро. Кошти будуть передані старшому офіцеру штабу ОМУ (оперативне мобільне угрупування) «ПОЛІССЯ» і будуть використані на закупівлю курток і штанів з гортексу (водо- та термостійкий матеріал).

Цей захід показав згуртованість та небайдужість українців у Римі та щире вболівання за воїнів-захисників Української держави.

Джерело: . Українська парафія святих Сергія і Вакха та ікони Жировицької Богоматері

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)