Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Завжди пам'ятатимемо про смерть й у цій думці наближатимемося своїм серцем до Бога, та й жалюгідними стануть в очах наших світські задоволення." (Св.Ісаак Сирійський)

Відбулась зустріч Патріарха Філарета та Патріарха УГКЦ Святослава з віце-президентом США

Переглядів: 1211Коментарі: 0

Глава УГКЦ Святослав та Патріарх УПЦ КП Філарет мали зустріч з віце-президентом США Байденом,

“Щиро дякуємо Віце-Президенту Джозефу Байдену за зустріч вранці. Який історичний момент – він привітав Патріарха Філарета з його 85-річчям. Ця зустріч Патріарха Філарета та Патріарха УГКЦ Святослава була неймовірною!” – Прокоментував Іван Яресько, голова парафії Катедри св. Андрія Первозванного (США, УПЦ КП), який супроводжує владику Філарета під час його візиту до США.

Обидва патріархи вже мали зустріч з американськими конгресменами, на яких, зокрема, розмовляли про нинішню ситуацію в Україні.

Як повідомив виконавчий віце-президент УККА Андрій Футей, сьогодні зустрічі у Вашингтоні продовжуються. Зокрема, з конгресвумен Мерсі Кептур.

Джерело:kyrios

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)