Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Надіятися буду на Господа, і він спасе мене: Бо з нами Бог. З нами Бог, розумійте, народи, і покоряйтеся: Бо з нами Бог." (Ісая гл. 8-9)
Христос Рождається ! Славіте Його !

Віра зміцнює психіку і зменшує ризик неврозів

Переглядів: 2422Коментарі: 0

Спростовано попередні тези психіатрів, які вважали що релігія є можливою причиною психозу. Натомість, велика кількість досліджень показує, що у віруючих людей особливо міцна психіка.

Релігійні люди, наприклад, менш впадають у дипресії, хоча по спадковості можуть мати до неї схильність. Про це йдеться в актуальних медичних дослідженях з Нью-йорського Колумбійського Університету. Як повідомляє німецька газета Frankfurter перші тези з досліджень у психіатрії, що релігія є одна з причин винекнення неврозів - хибні, й науково не підтвердились.

снує велика кількість досліджень, які підтверджують те, що у людей віруючих виявлено особливо стійку психіку. Ви володієте, наприклад , великим почуттям власної гідності, в той час як зазвичай віра призводить до почуття грішності і заниження своєї високої самооцінки. Близько 80 відсотків з цих досліджень стосуються психічного здоров'я . Але проте релігійні люди навіть у фізичному плані міцніші. Це пояснюється осмисленим матеріальним забезпеченням, яке досягається через віру, стабілізуючі релігійні ритуали і стійкі суспільні зв'язки. Крім того, віра знижує ризик депресії.

Науково - дослідна група психіатрів і неврологів Колумбійського університету спостерігала протягом декількох десятиліть за більше ніж ста особами,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на KATH . Серед них була частина тих, що за історією хвороби були надзвичайно схильні до депресії. Помітили, що особи віруючі рідко страждають від депресії, а схильність їх потомства до неї зменшується до 90 % . При анілізі спліт- зображень у віруючих виявлено, що деякі ділянки кори їх мозку були потовщені , в той час як жодних змін не спостерігалось у корі тих учасників досліду, для яких релігія нічого не значить .

Джерело: KYRIOS

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

     

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)