Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Воскрес Ісус із гробу, як і провістив, подав нам життя вічне і велику милість" (Воскресна Утреня)

Диякон Марко Гусак

Переглядів: 1694Коментарі: 0
Інформація

Диякон Марко Гусак, народився 11 квітня 1997 р. у м. Львові.

З 2003 по 2008 рр. навчався у середній загальноосвітній школі № 64 м. Львова, Залізничного р-ну.

З 2008 по 2014 рр. навчався у гімназії Блаженного Климентія Шептицького під проводом Отців Салезіян, після закінчення якої отримав атестат про середню освіту. Протягом навчання в гімназії брав активну участь у спільноті аніматорів, організовуючи дозвілля для дітей, та парафіяльному житті храму Вознесіння ГНІХ на Левандівці, зокрема у організації «Посвіт», ціллю якої було організація таборів і опіка сиротинцями.

З 2005 по 2012 рр. навчався у державній хоровій школі «Дударик» по класу скрипки.

З 2014 по 2021 рр. навчався у Львівській духовній семінарії Святого Духа. Одночасно навчався в Українському католицькому університеті за спеціальністю «богослов’я». Здобув ступінь магістра богослов’я, захистивши дипломну роботу на тему «Надлишкові» ембріони людини: походження, гідність та моральна оцінка дій щодо них.

Впродовж навчання був учасником октету «Теофорос», співав у семінарійному хорі, був керівником організації «Prolife», брав активну участь у секції медичного капеланства, разом з іншими братами їздив на Різдвяні та Пасхальні місії на Схід та Південь України, а також в Угорщину, де є вірні нашої Церкви. Протягом навчання дякував і співав у молодіжному хорі при парафії Вознесіння ГНІХ. На даний час проводить там молитовне читання Святого Письма. Під час літніх вакацій організовував табори на західних і центральних теренах України.

29 листопада 2021 р.Б. рукоположений в сан диякона Преосвященним Володимиром, єпископом - помічником Львівської Архиєпархії.

З грудня 2021 року Б. диякон Марко Гусак призначений на служіння в храмі Святих Ольги і Єлизавети у Львові.

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)