Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Не можеш ти молитися чисто, якщо заплутаний у матеріяльні справи й тривожишся постійними турботами, бо молитва є (потребує) зречення помислів." (Прп.Ніл Синайський)

Літературно-драматичний гурток «Зернятко»

Переглядів: 11361Коментарі: 0
Життя парафії

Гурток "Зернятко"Дитячий гурток «Зернятко» діє в Храмі свв. Ольги та Єлизавети з кінця жовтня 2009 року. До складу гуртка входять дітки віком від 5 до 12 років.

Метою гуртка є не лише навчити гарно декламувати вірші, розвивати акторське мистецтво, але і виховати в дітей любов до Бога, любов один до одного. Дітки, які займаються в гуртку є надзвичайно дружнім колективом. Вже займаючись протягом 4-ох років колектив наш став сформований, проте дітки старші підростають і вже стають випускниками, а кожного року ми маємо поповнення, оскільки приходять наймолодші.

Учасники літературно-драматичного гуртка постійно виступають на честь церковних релігійних свят, після святкових Богослужінь. Окрім декламації віршів ми вивчаємо колядки, співаємо, намагаємося ставити різного роду вистави, зокрема, сценки до свята Миколая, різдвяні вертепи, сценки на Стрітення, на Вербну неділю, на Великдень, до Дня матері, до Шевченківських днів та інші.

Гурток "Зернятко"Вже в перший рік ми вчилися з дітками робити писанки, оформляли стінгазету, звичайно не без допомоги батьків. Неодноразово гурток виступав у дитячих садочках (до свята Миколая), у різних церквах м. Львова (церква св. Онуфрія, церква Вознесіння Господнього). Частими гостями ми є в Духовній семінарії Святого Духа.

Цього року на Шевченківські дні ми мали змогу виступити у будинку для престарілих (на Майорівці), де дітей зустріли тепло та привітно.

Гурток "Зернятко"Велику підтримку та допомогу нам надають отці нашої церкви, а також батьки дітей, які своїми зусиллями стараються створити гарні костюми для кожного виступу.

Гурток займається щосуботи о 13.00. Та перед виступами ми маємо додаткові репетиції. Запрошуємо всіх охочих до нас.

 

Фотогалерея:переглянути

Керівник літературно-драматичного гуртка Мар’яна Староста

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)