Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Воскрес Ісус із гробу, як і провістив, подав нам життя вічне і велику милість" (Воскресна Утреня)

о. Іван Галімурка

Переглядів: 10912Коментарі: 1

о.Іван

о. Іван Галімурка народився 1 лютого 1960 року. Священичий вишкіл з благословення світлої пам’яті Митрополита Володимира (Стернюка) відбув у підпільній Духовній семінарії у 1983-1991 роках.

Піддияконські свячення з рук Преосвященного Юліяна (Вороновського) отримав 13. 06. 1991 р., а дияконські – наступного дня, 14. 06. 1991 р.

Священичі свячення з рук Преосвященного Юліяна (Вороновського) отримав 7 липня 1991 р. у храмі св. свмуч. Йосафата на Замарстинові.

Від дня свого висвячення по серпень 1992 р. – сотрудник собору св. Юра.

У серпні 1992 р. отримав призначення бути адміністратором храму св. пророка Іллі, що в Кривчицях. А від березня 1998 р. іменований парохом цієї ж парохії.

У 2001 р. покликаний до колегії Єпархіяльних радників

Від листопада 2001 р. по серпень 2003 р. – протопресвітер Личаківського деканату м. Львова.

У лютому 2002 р. – нагороджений Нагрудним хрестом з прикрасами.

Від серпня 2003 р. по цей день – головний редактор єпархіальної газети «Мета».

Від серпня по жовтень 2003 р. – сотрудник храму свв. Ольги і Єлизавети, пл. Кропивницького, у Львові. У жовтні 2003 р. іменований Адміністратором названого храму. Цей уряд виконує дотепер

Коментарів: 1 RSS

1о.Богдан08-07-2014 04:11

Отче Іване, сердечно вітаємо Вас з Днем Ангела!

Щиро дякуємо Вам за молитовну і матеріальну опіку нашої свящеичої родини та парафії на чужині у Криму. Дякуємо Вам за глибину Вашого серця, яке завжди відкрите та переповнене любов’ю до нас. Свій світлий розум, душевні скарби та християнські ідеали Ви ревно даруєте нам для утвердження в вірі, для міцності та єдності нашої Церки, для наполегливості у молитві, щоб спільними зусиллями подолати ті глибокі душевні кризи, які торкнулися нашої сім´ї. Ваш духовний та громадянський приклад лідера-провідника українського народу у Львові вартий наслідування.

Дякуємо Богу за Вашу жертовну варту для блага церкви і просимо у Всемилостивого Господа для Вас дарів Святого Духа, за молитвами Пречистої Діви Марії та покровителя Івана Хрестителя. Просимо і надалі Ваших молитов, опіки часом так виснаженого серця чужиною. Молимо і бажаємо Вам міцного здоров’я, натхненням та ласк Небесних для продовження Святої справи служіння Господу і духовного розвитку нашої держави України на Многії і Благії Літа!

Враз із молитвами отец Богдан Костецкий, Крим, Євпаторія

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)