Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Як іщезає дим, нехай іщезнуть, як тане віск від лиця вогню" (Воскресна Утреня)

Папа Римський відвідав українських дітей у ватиканській педіатричній лікарні

Переглядів: 1026Коментарі: 0
Публікації

Папа Римський Франциск відвідав у суботу, 19 березня, українських дітей-біженців, які перебувають на лікуванні в дитячій лікарні "Бамбіно Джезу" в Римі. Про це передає CNN.

Дітей, хворих на рак, неврологічні та інші захворювання, привезли на лікування до Італії в перші дні війни в Україні. За словами речника Ватикану Маттео Бруні, деякі з госпіталізованих дітей отримали серйозні поранення внаслідок вибухів під час війни.

Загалом, з початку війни в Римі пролікувалося 50 українських дітей, 19 з яких у день візиту Папи перебували у лікарняній палаті.

Папа Франциск також звернувся до президента лікарні "Бамбіно Джезу" зі словами подяки за все, що ця ватиканська структура робить для дітей, які прибули з України."Дякую за ваше служіння, милосердя і любов до постраждалих українських дітей. Я з вами", — наголосив Папа Франциск.

Джерело :Суспільне новини

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)