Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Поки не погордує хто страхом Божим, доти він не згрішить. Чи хочеш не грішити? Зберігай страх Божий." (Св.Єфрем Сирійський)

Парафіяльний Соборчик

Переглядів: 3633Коментарі: 0
Парафіяльні новиниФотогалереї

Як раніше повідомлялося, сьогодні, згідно стратегії розвитку УГКЦ до 2020 року, в нашій парафії відбувся парафіяльний собор. Священики та вірні парафії, роздумуючи над пастирським посланням Блаженнішого СВЯТОСЛАВА «Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом», накреслили можливі напрямки для подальшого розвиту парафії.

Зокрема, на соборі було представлено діяльність окремих парафіяльних спільнот, піднімалося питання катехизації дітей та дорослих, обговорювалися способи служіння потребуючим.

Священики закликали вірних долучатися до парафіяльних спільнот, ділитися своїми талантами та здібностями, плекати єдність та пам’ятати про апостольське покликання кожного християнина «Ідіть, отже, і зробіть учнями всі народи, христячи їх в ім’я Отця і Сина і Святого Духа; навчаючи їх берегти все, що я вам заповідав» (Мт. 28, 18).

Варто зазначити, що даний собор став початком нової форми спілкування у парафії. Сподіваємося, що в майбутньому такі зустрічі продовжаться і принесуть свої плоди у розвитку живої парафії - місця зустрічі з живим Христом.

о.Володимир Чабан

Фоторепортаж: переглянути

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)