Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Не допускай в дім Божий нічого такого, що ненависне Господеві, а, навпаки, прикраси його всім, що приємне Богові." (Св.Єфрем Сирійський)

Піша проща до Унева

Переглядів: 3674Коментарі: 0
Парафіяльні новиниФотогалереї

16-18 травня відбулася ХХІ Міжнародна молодіжна піша проща «Львів - Унів», в якій вже традиційно взяла участь наша парафіяльна молодь.

Молодіжна спільнота «ХРАМ» при церкві свв. Ольги і Єлизавети разом з ВО «Тризуб ім. С. Бандери» уже традиційно не стоїть осторонь цього масштабного дійства, будучи останніми роками не лише його учасниками, але й співорганізаторами.

Кожна Унівська проща - це неоціненний Божий дар в нашому житті, маючи величезне значення, як для спільноти загалом, так і для кожного особисто. Тут незмінно панує атмосфера тепла, доброти, любові та служіння, часто жертовного, адже важко не оцінити величезну підтримку близьких людей і абсолютно незнайомих прочан. «Перебувайте в моїй любові» - цьогорічна тема прощі так сильно відчувалась через друзів, пліч-о-пліч з якими ти йшов та розділив цей Богом подарований час.

Саме в Унівській лаврі ми часто шукаємо духовної віднови та сили для щоденної боротьби, саме сюди ми йдемо за відповідями на питання, які нас найбільше турбують, саме в цьому місці ми знаходимо душевний спокій, якого так не вистачає в буденній суєті.

Цьогорічна проща об'єднала нашу групу не лише спільною ходою, ночівлею в наметах і чаюванням біля вогнища, а й спільним наміренням, яке наші серця плекали в унісон. Саме молитва за Україну, за долю нашого народу, за духовну та національну єдність, а також за успіх справи наших патріотів була на устах та в серцях кожного з нас. В цей нелегкий і відповідальний для нашої країни час ми повважали за необхідне хоча б в такий спосіб долучитися до національної боротьби, пожертвувавши десь своїм комфортом, десь незручностями, втомою чи навіть болем. Віримо, що наші щирі молитви будуть вислухані Господом, а ті випробування, які випали на долю нашого народу призначені не як покарання, а як дар і можливість для єдності та духовного і національного росту.

Оля Суровецька

Фоторепортаж від Уляни Олени Мокрик: переглянути

 

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)