Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Ніщо не може так наблизити серце до Бога, як милостиня, і ніщо не спричинює в душі такої тиші, як добровільна вбогість." (Св.Ісаак Сирійський)

Про СБУ і сервер УГКЦ

Переглядів: 2119Коментарі: 0

Сьогодні, 23 березня, багато інформаційних ресурсів повідомили новину, у якій йдеться зокрема про сервер УГКЦ і Службу безпеки України. Про це написано зокрема тут: //www.epravda.com.ua/news/2016/03/23/586420/.

З цього приводу о. Ігор Яців, керівник Департаменту інформації УГКЦ, на своїй сторінці у Facebook дав пояснення, зміст яких наводимо нижче:

«У п'ятницю, 12 березня, справді в одну мить зникли усі сайти УГКЦ, які хостяться на нашому сервері, котрий є у Львові на вул. Озаркевича. Дізнався від директора «АйТі-сфери», що наш сервер, попри пояснення, що він належить УГКЦ і на ньому є ресурси УГКЦ, був вилучений з боку СБУ в рамках справи, яку відкрили супроти «АйТі-сфери». Почав телефонувати до слідчого у Львові, до представників СБУ в Києві. Пояснював проблему і просив про шляхи вирішення. Спочатку нам домовилися про безкоштовний хостинг на «Уарнеті». Поки нам налаштували доступ і вжили інші необхідні заходи, настала субота. Коли ми спробували розмістити один зі сайтів, він не відображався коректно, були глюки.

Тоді я знову телефонував до слідчого у Львові, до представників СБУ в Києві. У підсумку працівники СБУ пішли нам назустріч і повернули наш сервер на «відповідальне зберігання». Приблизно з 16.00, тобто через півтори доби відсутності, усе відновилося і так працює до сьогодні.

Хочу наголосити, що до УГКЦ нема НІЯКИХ ПРЕТЕНЗІЙ, ні ЗВИНУВАЧЕНЬ. Наш сервер став жертвою обставин.

Проте вчора слідчий повідомив, що прокуратура наполягає на продовженні розслідування щодо «АйТі-сфери» і тому наш сервер мають вилучити для проведення експертизи в Києві. 

Знову почав телефонувати Львів - Київ. Можу засвідчити, що від СБУ маємо співпрацю і бажання сервер не вилучати.

Тепер очікую, правда, не знаю чого».

Джерело: Департамент інформації УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)