Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Поки не погордує хто страхом Божим, доти він не згрішить. Чи хочеш не грішити? Зберігай страх Божий." (Св.Єфрем Сирійський)

Проща до українського Єрусалиму

Переглядів: 2742Коментарі: 0
Парафіяльні новини

Зарваниця! - Маґічне слово для українців!

Зарваниця - чудове місце, котре притягає до себе українців з усього світу.

Манить своєю красою, величчю, але, найперше, намоленістю і духовністю.

Навіть за великого скупчення людей, тут кожен зможе усамітнитися, і побути на самоті з Господом і з Матір’ю Божою.

Скільки разів не побував би тут – завжди хочеться повернутися знову і знову.

- Зарваниця є серед двадцяти найбільш відомих відпустових місць у Європі.

Цьогорічна проща особлива. Адже напередодні Отець і Глава нашої Церкви Блаженніший Святослав освятив там «Український Єрусалим». Це ще одне надзвичайне місце для молитви.

8 вересня, члени Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі та парафіяни нашого храму здійснили прощу до Зарваниці. Очолив прощу, як завжди, духовний наставник і опікун Архибратства отець Ігор Демків. На світанку прочани вирушили у дорогу, адже шлях неблизенький. Отець Ігор традиційно поблагословив на добру путь і усі помолилися за щасливу і легку дорогу. Цілу дорогу паломники молилися і співали побожних пісень.

У храмі Пресвятої Трійці та Пресвятої Покрови, отець Ігор відслужив Святу Літурґію для наших прочан, яку своїм співом прикрасили хористки нашого крилосного хору.

Усі, хто мав потребу, посповідалися. Опісля усі приклалися до оригіналу чудотворного образу Матері Божої Зарваницької. Кожен просив у Матері Божої про щось своє - важливе. Адже, їдучи на прощу, кожен має своє намірення.

Після коротенького перепочинку наші парафіяни вирушили на Хресну Дорогу, на якій згодом до нас приєдналися прочани з Івано-Франківська. На закінчення Хресної Дороги помолилися у наміренні Святішого Отця Папи Римського і отримали повний відпуст.

Потім вирушили до Українського Єрусалиму. Там наші прочани приступили до Гробу Господнього, помолилися на Святих Сходах, піднялися на Голгофу. А з Вежі Давида спостерігали за усією цією красою.

Також цього дня помолилися у Соборі Зарваницької Матері Божої. Після чого наші паломники відвідали храм, у котрому знаходиться копія Хатини Матері Божої. Потім помолилися у церкві Пресвятої Євхаристії, де отець Ігор помирував усіх.

На закінчення цього чудового молитовного дня ще помолилися у капличці, де поховані Владика Кир Михаїл Сабрига, протоієрей Василь Поточняк і мирянин Йосафат Стасів.

Рясний дощ, котрий почався під кінець прощі, не завадив кільком відчайдухам прийняти крижану оздоровчу купіль у джерелі Святої Анни.

На цьому й закінчилася ще одна фантастична молитовна пригода наших парафіян.

Дорогою додому прочани молилися і співали побожні та народні пісні.

Марта Осадца

Фотоальбом від пані Марти Осадци

<iframe width="720" height="576" src="https://www.youtube.com/embed/tTVE6djOobs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)