Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Церква є духовний рай, у ній — дерево життя, святий жертовник примирення, з якого струмує життя вірним, що його полюбили." (Св.Єфрем Сирійський)

Релігійні зустрічі молоді при парафії свв. Ольги і Єлизавети продовжуються

Переглядів: 3249Коментарі: 0
Парафіяльні новини

Сьогодні, 26 вересня, на першій зустрічі у цьому навчальному році, ми познайомилися з новими учасниками і обговорили тему довіри людини до Бога. Відтак, розпочався книжковий марафон - кожен учасник зустрічі обрав собі одну книжку і ми домовилися читати хоч би 15 хвилин на день, а тоді, на наступній зустрічі ділитися враженнями.

Пригадуємо, що наступна релігійна зустріч молоді відбудеться у п'ятницю, 03 жовтня 2014 року і розпочнеться о 19:15-19:30. Запрошуємо Вас на зустрічі!

p.s: Ви можете звернутися у Захристію храму і залишити свій контактний телефон, і ми будемо надсилати Вам sms з нагадуванням про день і час зустрічей.

o. Володимир Чабан

 

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)