Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Хто зносить сумне, той сподобиться й радісного, і хто терпить неприємне, того не буде позбавлено частки в приємному." (Прп.Ніл Синайський)

Владики Постійного Синоду УГКЦ зустрілися з духовенством і монашеством Екзархату для українців Німеччини та країн Скандинавії

Переглядів: 1811Коментарі: 0

У п’ятницю, 26 травня, в замку Фюрстенрід (Schloß Fürstenried) поблизу Мюнхена, відбулася зустріч Постійного Синоду Української Греко-Католицької Церкви з духовенством і монашеством Апостольського екзархату для українців-католиків візантійського обряду, який очолює владика Петро (Крик).

На початку зустрічі Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, представив присутнім членів Постійного Синоду та надав кожному з владик можливість звернутися до присутніх з пастирським словом. Відтак він пояснив ціль приїзду цього керівного органу нашої Церкви до Німеччини, назвавши проведення Постійного Синоду в екзархаті «історичною подією», адже такі відвідини відбулися вперше в історії і нашої Церкви, і Апостольського екзархату.

Предстоятель Церкви підкреслив, що Постійний Синод своїм візитом до Німеччини та зустрічами різного рівня прагне підтримати наших душпастирів і мирян, краще пізнати актуальний стан духовної опіки наших вірних та спільно застановитися над тим, як успішніше долати труднощі і виклики, які повстають у щоденному служінні.

Відтак відбулася щира розмова, під час якої кожен з присутніх розказав про своє служіння, поділився досвідом долання пасторальних труднощів та виклав своє бачення подальшого розвитку наших структур в Німеччині та країнах Скандинавії.

Варто зауважити, що в зустрічі взяли участь рівно ж сестри служебниці Сербської провінції Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії, які виконують своє служіння в екзархаті, зокрема в Екзархальному управлінні та при парафії катедрального храму у Мюнхені.

Підсумовуючи зустріч, Блаженніший Святослав подякував присутнім за служіння, а також за поміч, яку надають наші громади з екзархату страждаючим від війни в Україні. Він звернув увагу на ключові слова, які прозвучали в ході розмови, і які, на думку Предстоятеля, мають визначати подальший напрямок розвитку нашої Церкви в країнах, що ними опікується екзархат: євангелізація, відкритість, живий контакт з парафіянами, пошуки новоприбулих, плекання єдності української громади, свідчення правди про Україну перед місцевим церковно-політичним середовищем.

У суботу, 27 травня, Блаженніший Святослав, владика Петро Крик та учасники Постійного Синоду відслужили Божественну Літургію з духовенством екзархату. 

Фото: владика Кен (Новаківський)

Джерело: Секретаріат Синоду Єпископів УГКЦ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)