Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Ніколи не хвалися своїми ділами, аби не бути тобі посоромленим." (Св.Ісаак Сирійський)

Лана

Активація не завершена. Завершити

Дата реєстрації: 2017-12-12 20:20:51

Псевдонім (Нік): Лана

Коментарів: 1

Коментарі

  • Запитання до Священика
    2017-12-12 20:49:19

    Слава Ісусу Христу. З чоловіком я вінчалась в греко-католицькій церкві, ми хотіли одружитись в РАЦСі, але на вінчанні наполягала його мати. Сімейне життя у нас не склалось. В більш свідомому віці я знайшла в собі віру в Бога, змінила свої погляди. За порадою священика, звернулась до церковного суду за уневажненням шлюбу, щоб мати можливість приступати до сповіді і причастя. На жаль, з певних обставин до кінця справу не довела. Планувала завершити той процес в найближчому майбутньому. І от дізналася тепер, що чоловік мій помер. Маю питання - чи вважаюсь я в церкві тепер вільною, чи можу сповідатись, причащатись, знову взяти шлюб в майбутньому чи все таки треба закінчити розгляд справи в церковному суді?

    о. Володимир

    Слава Навіки! Якщо чоловік помер, то вважаєтеся вільною. Але все ж таки раджу звернутися до священика і пояснити ситуацію докладніше, зокрема що до церковного суду.