Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Не тільки над гнівом і похіттю треба панувати тому, хто хоче істинно молитися, але цуратися й усякого пристрасного помислу." (Прп.Ніл Синайський)

Любов

Активація не завершена. Завершити

Дата реєстрації: 2017-12-24 09:24:41

Псевдонім (Нік): Любов

Коментарів: 2

Коментарі

 • Запитання до Священика
  2018-01-09 08:46:54

  Христос народився. Допоможіть будь ласка розібратися, як вірно молитися Помпейську Дев"ятницю. Справа у тому що у різних джерелах по різному. //credo.pro/2015/02/129786 пише: "Помпейська новенна триває 54 дні. Протягом цих 54 днів щодня читаємо «старі» три частини Розарію (Радісна, Скорботна, Славна). За бажанням, можна читати всі чотири частини, разом із Таємницями Світла. Початкові молитви (Вірую, Отче наш, три Радуйся) читаємо один раз на день, перед першим Розарієм."

  У книзі видавництва Апостол навпаки пишеться, що потрібно в день відмовляти лише одну частину розарію: "Помпейська дев"ятниця триває 54 дні підряд, упродовж яких треба відмовляти одну Вервицю в день. кожен день має свої Таїнства. Примітка: за бажанням можна відмовляти всі чотири частини." Дякую за відповідь.

  о. Володимир

  Славіте Його! Помпейська дев'ятниця, та інші подібні набожності є частиною традиції Римського обряду. Я належу до Греко-Католицької Церкви, яка має інші набожності, богослужіння та обряд, відмінні від Римського обряду. Тому не можу коментувати того, що мені чуже. Якщо ви є вірною Римо-Католицької Церкви, то Вам добре було б запитати про це в Римо-Католицького священика. Якщо ж Ви Греко-Католичка, заохочую плекати набожності і духовність, які питомі Греко-Католицькій Церкві.

 • Запитання до Священика
  2017-12-24 09:26:10

  Мені розказували і багато читала в інтернеті про сильну молитву - дев'ятницю до св. Марти, якою потрібно молитися 9 вівторків. Оскільки маю зараз дуже важкі обставини у житті вирішила молитися. Один вівторок помолилася,але мене не полишає відчуття, що роблю щось не правильно. В інтернеті знайшла, що цю дев'ятницю вигадала чаклунка. Наводжу уривок тексту: "Свята Марта: молитва на виконання бажання

  Автори цієї молитви наполягають на тому, що весь чин потрібно читати раз в тиждень, по вівторках, дев'ять тижнів поспіль. В такому разі ваші бажання збудуться. Відразу потрібно сказати, що це хоч і відносно поширена в деяких колах молитва, але все-таки не має відношення до християнським організаціям. Ні католицька, ні православна церкви не мають і не благословляють цієї практики, авторство якої належить одній знаменитої російської чаклунці. В цьому чині адресатом виступає вже виключно свята Марта. Молитва на виконання бажання в даному варіанті наводиться далі. Прочитати її потрібно 1 раз." Крім того в інтернеті не має жодної інформації про канонізацію святої, про її офіційні зцілення. Я розумію, що для чуда та сили молитви не потрібне підтвердження, але хотілося б отримати більше інформації тому що відчуваю, що можна піти по невірному шляху. Допоможіть мені в цьому розібратися. Чи дійсно правда, що ця дев'ятниця не має відношення до церкви, тобто не відповідає її канонам і вона її не схвалює? І ще можливо варто у важких ситуаціях, безнадійних молитися до Юди Тадея та святої Рити, Божої Матері Неустанної помочі, дев'ятниці до яких схвалює церква? Буду вдячна за відповідь.

  о. Володимир

  День Святої Марти Римо-Католики відзначають 29 липня.Читайте тут. Молитися можемо до всіх Святих і до кожного зокрема. Але хотів би тут звернути увагу на певні речі. Маємо усвідомити собі, що Бога і Святих не можна ставити в умови: от помолюся 9 раз, і Свята Марта мусить виконати мої забаганки. Про такий підхід до справи вже говорить сама назва: "Молитва на виконання бажання". І біда втому, що такий спосіб "молитви" граничить з забобоном. Молімося як вчив Христос: "...Нехай буде Воля Твоя, як на Небі, так і на землі". І просімо заступництва Святих перед Богом. Адже самі Святі були на землі найкращими виконавцями Божої Волі. Тому маємо до них не тільки молитися, а також вчитися жити, виконувати Божу Волю і терпеливо зносити всі незгоди і терпіння, як робили це Вони. І ніколи не вимагати від Святих "виконання бажання".