Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Мала недбалість породжує гріх, і мала духовна тверезість відвертає велику шкоду." (Св.Єфрем Сирійський)

Християнофобія - всесвітня загроза

Переглядів: 2554Коментарі: 0

Про християнофобію і необхідність оборони визнавців Христа відомий соціолог і релігієзнавець Масімо Інтровіньє розмовляв з російським агентством «Інтерфакс-Релігія». Інтровіньє був експертом ОБСЄ у справах аналізу і протистояння расизму, антисемітизму та дискримінації християн і визнавців інших релігій.

Соціолог і релігієзнавець аналізував ситуацію у світі й прийнятий нещодавно в Росії закон про оборону почуттів віруючих. В епоху зростаючої християнофобії, атак на релігію у багатьох країнах світу прийняття закону про оборону почуттів віруючих є дуже доречним. На його думку, християнофобія є всесвітньою загрозою і виявом ненависті, тому державні правові системи повинні це враховувати.

Масімо Інтровіньє зазначив також, що як у середині ХХ століття приймали закони проти антисемітизму, так тепер необхідно приймати закони для оборони прав християн і Церкви, які всюди піддають нападам. У світовій пресі можна побачити віддзеркалення упереджень, фальшивих стереотипів на тему християн, які мають свою думку на теми одностатевих шлюбів, абортів, подружньої вірності та моделі родини.   

За матеріалами: wiara.pl

Джерело: "КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ"

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

     

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)