Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав, і тим, що в гробах, життя дарував" (Воскресна Утреня)

«Догналіти» анафемували Митрополита Володимира та Патріарха Феофіла і підтримали Союз православних братств

Переглядів: 3955Коментарі: 0
Новітні секти та схизми

«Догналіти» повністю підтримали Союз православних братств України, який 23 квітня проводив акцію протесту перед будівлею, де проходив ІІІ Київський міжконфесійний форум, повідомляє "Релігія в Україні".

13 квітня, напередодні форуму, догналіти виступили із зверненням, в якому закликали представників християнських Церков в Україні "своєю участю підтримати акцію" Союзу православних братств України.

Стверджуючи, що мета форуму, на який традиційно збираються представники православ'я, ісламу, юдаїзму та інших релігій, – "привести слабких християн до прийняття духу неоязичництва і духу Нью Ейдж – духу антихриста", догналіти попереджають: "Бог обіцяє, що якщо Україна, Росія і Білорусія покаються і християни пообіцяють Богу щодня молитися 1 годину протягом одного року, то Бог врятує ці народи Київської Русі від запланованого автогеноциду".

Більше того, догналіти винесли учасникам Київського міжконфесійного форуму жорсткий вердикт:

"Візантійський Вселенський Патріархат в авторитеті Триєдиного Бога проголошує вирок: Якщо в Іудиній акції в Київському готелі візьме участь будь-який представник християнської Церкви чи громади, Бог на нього, згідно Гал 1,8-9, накладе анафему –  прокляття".

Таким чином, на сьогоднішній день під анафемою, згідно з вироком догналітів, повинні перебувати Єрусалимський Патріарх Феофіл, митрополит Бориспільський Антоній з УПЦ (МП), а також Предстоятель УПЦ (МП) Митрополит Володимир. Раніше  догналіти анафемували за "екуменізм" і "модернізм" Римських Пап Івана Павла II і Бенедикта XVI, а також Патріарха РПЦ Кирила і всіх, хто має з ним єдність.

Догналіти – релігійне угрупування, яке  відмежувалося від УГКЦ і не має офіційного юридичного визнання в Україні. У своїх поглядах і заходах представники догналітів консолідуються з фундаменталістськими течіями всередині УПЦ/РПЦ.

Джерело: RISU

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)