Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Господа сил – його шануйте як святого: Бо з нами Бог. З нами Бог, розумійте, народи, і покоряйтеся: Бо з нами Бог." (Ісая гл. 8-9)
Христос Рождається ! Славіте Його !

Прийняття Св. Тайн першої Сповіді та Урочистого Причастя учнями катехитичної школи

Переглядів: 1669Коментарі: 0
Парафіяльні новини

Директор катехитичної школи пані Оля Пазиняк повідомляє, що у нашому храмі відбулося прийняття Св. Тайн першої Сповіді та Урочистого Причастя учнями катехитичної школи, які є одночасно ліцеїстами ліцею #51 ім. І. Франка. Спільнота храму гарно зустрічала наших учнів: напередодні отець Богдан Когут для дітей і батьків пояснив сутність і символіку першої частини Святої Літургії Проскомидії і показав як вона служиться.

Наступного дня Службу Божу на інтенцію дітей, які приступили до найсвятійших Тайн, і їх батьків відслужив отець Богдан Луковський, який цілий рік проводив катехизацію для батьків.

Хресні батьки благословляли дорогу дітей вишитими рушниками, а дяки супроводжували їх натхненними піснями.

Євхаристія Євхаристія Євхаристія Євхаристія Євхаристія Євхаристія Євхаристія Євхаристія Євхаристія Євхаристія
Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question

(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.

(Обов'язково)