Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Прийдіть, пиймо пиття нове, що не з каменя неплідного чудом явлене, але нетління джерело, що з гробу, наче дощ, видало Христа, в ньому ми утверджуємося." (Воскресна Утреня)

Виїзд за місто учнів катихитичної школи.

Переглядів: 1791Коментарі: 0
Парафіяльні новини

Директорка катихитичної школи імені Святої Ольги при нашій парохії пані Оля Пазиняк повідомила, що відбувся виїзд за місто учнів школи.

Молодь і діти храму Свв. Ольги і Єлизавети відвідали монастир Св. Йосифа у Брюховичах. Була і велика гра з завданнями і картою (м'ячі, канат, цвяхи, турніки) і зворушливий молитовний вечір з катехизацією від бр. Христофора, і ігри, забави, пісні і звичайно, ковбаски на дровах. Переповнені враженнями і емоціями і новими знайомствами повернулись до Львова з бажанням творити спільноти любові і радості!!!

Виїзд

Виїзд

Виїзд

Виїзд

Виїзд

Виїзд

Виїзд

Виїзд

Виїзд

Виїзд

Виїзд

Виїзд

Виїзд

Виїзд

Виїзд

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)