Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Як мужеський пол, що створив дівичу утробу, явився Христос, і як чоловік агнцем назвався, і непорочним, бо не зазнав скверни, наша Пасха, і як Бог істинний – звершеним зветься." (Воскресна Утреня)

День подяки за дар життя

Переглядів: 3797Коментарі: 0
Парафіяльні новини

7 квітня на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці і у День подяки за дар життя представники ЛОГО Товариство "Рух за життя" та молитовної спільноти парохії Свв.Ольги і Єлизавети побували у 3-й міській комунальній лікарні міста Львова (гінекологічне відділення (вул. Русових, 4). Вони роздали листівки та запросили всіх на спільну молитву. Акафіст до Богородиці відслужив отець Володимир Чабан. Присутні медичні працівники, відвідувачі, хворі висловлювали свою вдячність за можливість спільної молитви. Але таких людей було мало.Подібні молитовні акції відбулися також у кількох інших медичних закладах міста Львова. 

Дякуємо за підтримку цієї акції департаменту охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації, священикам УГКЦ, молитовним спільнотам та громадським організаціям. 

Єднаючись у молитві, дозволяємо Христові діяти серед нас, дозволяємо Йому розігнати темряву "культури смерті" і наповнити наш світ життям, любов'ю, миром.

Леся Гусак

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)