Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Лукавому помислові так само погано дозволяти проростати в душі, як бур'янові на грядці з овочами." (Св.Єфрем Сирійський)

Догналіти перебралися до Донецька і звідтам намагаються зірвати мобілізацію

Переглядів: 4380Коментарі: 0
Новітні секти та схизми

Намагаючись зірвати чергову хвилю мобілізації в Україні, Російська Федерація не гребує будь-якими методами. Оскільки в Кремлі вважають «жіночі бунти» дієвою зброєю, то вирішили нібито від імені Церкви підбурювати дружин і матерів виходити на мітинги, причому, використовуючи для цього ніким не визнану релігійну організацію, пише ЧАС.UA.

Від імені її «патріарха» на офіційні електронні адреси органів влади та недержавних установ як Вінниці, так і Вінницької області 8-9 лютого прийшли листи з повідомленням про «Віче жінок проти Війни».

У зверненні від імені «Патріарха Візантійського патріархату Іллі» (Іллі Догнала – суспендованого католицького священика, засновника власної релігійної організації. - РІСУ) українських жінок закликають проводити маніфестації «проти війни» в кожному місті та селі, а ще перед будівлею посольства США, «щоб усі ті, хто керує війною, були видворені з України».

Зазначено також, що звернення складалося 8 лютого, тобто, після потужного вибуху в Донецьку, в результаті якого, за відомостями нардепів Д. Яроша і Б. Філатова, були знищені до 10 «Градів» з боєкомплектами ...

Що цікаво, розсилка звернення «патріарха» Іллі проводилася з IP-адреси, яка за інформацією порталу з СБУ, зареєстрована в РФ, в Москві. Крім того, прикріплений до листа pdf-файл виявився «зараженим» спеціальним програмним забезпеченням, яке дозволяє «відкрити» доступ до інформації, що знаходиться на комп'ютері, стороннім користувачам.

 

Тобто, при підключенні до Інтернету хтось може, проникнувши в комп'ютер, «побачити» все, що в ньому є, і навіть коректувати інформацію. Також цікаво, що текст листа написаний спотвореною українською мовою. Можна припустити, що він писався російською чи іншою мовою з подальшим використанням комп’ютерного перекладу, що, як правило, призводить до стандартних лексичних і граматичним помилок (майже вся верхівка секти Догнала є чехами та словаками. - РІСУ.)

Нагадаємо, ще у вересні 2013 року догналіти звернулися із відкритим листом до президентів Путіна та Лукашенка ввести в Україну війська, аби не допустити підписання угоди з ЄС.

Джерело: КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)