Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Хто любить Бога, той завжди бесідує з Ним, неначе з Отцем, відвертаючись від усілякого пристрасного помислу." (Прп.Ніл Синайський)

Його розшукує міліція, або допоможіть впіймати Догнала

Переглядів: 3923Коментарі: 0
Новітні секти та схизми

На даний момент міліція проводить заходи щодо з’ясування місця перебування Антоніна Догнала, лідера незареєстрованої релігійної групи, відомої як «Підгорецькі отці», Українська правовірна греко-католицька церква, або ж «догналіти».

Про це ZAXID.NETу коментарі 2 жовтня сказав начальник міграційної міліції Львівщини Василь Логін.

За його словами, після судового рішення 7 вересня міліція декілька разів викликала Антоніна Догнала для добровільного видворення з території України, однак він не з’явився.

«Його неодноразово запрошували до нас. Потім перевіряли за місцем проживання – він там не проживає», - зазначив правоохоронець.

На даний момент, за словами Василя Логіна, вирішується питання про затримання Антоніна Догнала з метою примусової депортації.

Водночас правоохоронець не виключив, що Догнал вже залишив територію України. В такому разі його не пропустять назад на територію України.

Нагадаємо, про те, що лідер УПГКЦ Антонін Догнал внаслідок нападу на жінку та опір працівникам міліції при затриманні має сплатити штраф в розмірі 51 грн і покинути територію України в ГУ МВС у Львівській області повідомили ще в липні минулого року.

Втім, на відповідне рішення Антонін Догнал подав позов у суд. У задоволенні його вимог Львівський окружний адміністративний суд відмовив 7 вересня цього року.

Зазначимо також, що Архієпископ Львівський Ігор Возьняк на прес-конференції 29 березня оприлюднив офіційну заяву ватиканської Конгрегації у справах віровчення, згідно з якою Святий Престол католицької церкви повністю відмежовується від секти Догнала, відомої як «Підгорецькі отці».

Джерело:КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)