Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Нехай воскресне Бог і розбіжаться вороги його, і нехай тікають від лиця його ті, що ненавидять його" (Воскресна Утреня)

Гідне святкування Ювілею для скріплення церковної спільноти у слуханні Бога. Лист Папи Венедикта XVI своєму посланцеві на урочистості у Львові

Переглядів: 3431Коментарі: 0
Апостольська Столиця

«Спогадуємо шестисоту річницю від заснування Львівської архиєпископської митрополичої Церкви. В ті далекі часи вона була провидінно перенесена до благословенного Господом місця. Сіючи духовне зерно, підтримувана Божественною благодаттю, вона зросла та принесла рясні плоди», – читаємо у листі Папи Венедикта XVI на ім’я кардинала Юзефа Томка, вислуженого Префекта Конгрегації Євангелізації народів. Як ми вже інформували, 11 серпня 2012 року Ватиканський прес-центр оприлюднив повідомлення про те, що Святіший Отець призначив цього ієрарха своїм спеціальним посланцем для участі в урочистому ювілейному богослуженні, яке 8 вересня 2012 року відбудеться у Львові з нагоди 600-річчя Львівського архиєпископського та митрополичого осідку латинського обряду.

У суботу, 1 вересня 2012 р., у Ватикані оприлюднено Папський лист, що стосується цього призначення, а також повідомлено про склад делегації, яка супроводжуватиме кардинала Томка.

Пригадавши про те, що в наші часи додатковим стимулом для вірних, щоб приступати до Спасителя та наслідувати Його, стало особисте заохочення з уст блаженного Івана Павла ІІ, який відвідав цю дієцезію, Венедикт XVI зазначає, що цілком слушним є те, щоб цей ювілей був належним чином відсвяткований, спонукуючи вірних до зростання у чеснотах, скріплюючи усю церковну спільноту у слуханні й виконуванні Божого слова та заповідей. Саме тому, за словами Папи, Львівський Архиєпископ латиського обряду Мечислав Мокшицький звернувся з проханням, щоб надіслати посланниця для участі в богослуженнях та урочистій процесії з мощами святого Якова Стрепи, що пройде вулицями Львова.

Венедикт XVI призначає своїм спеціальним надзвичайним посланцем кардинала Юзефа Томка, передаючи через нього свої якнайщиріші вітання, запевнення в молитвах та Апостольське благословення всім учасникам цих святкових подій.

Далі..:РАДІО ВАТТИКАН

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)