Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Вчора я був погребаний з тобою, Христе, востаю днесь з тобою воскреслим; вчора розп’ятий був я з тобою, сам мене спрослав, Спасе, у царстві твоїм." (Воскресна Утреня)

Хресна Дорога учнів катехитичної школи + фотоальбом

Переглядів: 5742Коментарі: 0
Парафіяльні новиниФотогалереї

Хресна Дорога - це жалобний величний останній земний шлях Ісуса Христа, це скорботна стезя визнання та спокутування наших гріхів. Але, водночас, це дорога Віри і Надії на відродження, на прощення, дорога Божого Милосердя.

22 квітня у нашім храмі прихожани мали нагоду пройти Хресною Дорогою, підготованою дитячою спільнотою церкви. Символічні стації Хресною Дороги, що являли собою картони з зображеннями страстей Господніх, було розміщено у центральній наві храму, і процесія просувалась від стації до стації, промовляючи вислови зі Святого письма, вірші та розважання. Прихожани згуртувались в центрі, ніби долучившись до натовпу, який дві тисячі років тому супроводжував Ісуса на його останнім земнім шляху. Отець Іван, адміністратор храму, виголосив вступне слово і молитву. В часі Хресної Дороги страсними піснями процесію супроводжував хор нашої церкви "Вірую".

Хоча основними учасниками процесії були діти, в часі підготовки Хресної Дороги мали нагоду згуртуватись багато прихожан - дорослих і дітей. Діти-учасники (учні катехитичної школи, учасники гуртків при церкві) не просто вчили слова, їм було надано можливість долучитись до укладання сценарію:обговорювали значення кожної стації та риси характеру, які треба плекати в собі, щоби йти змалечку праведним шляхом. Їх думки наставники-катехити уклали у розважання, які звучали протягом ходи. Думки - нераз наївні та прості, нераз філософські та зрілі, - але завжди щирі. Кожному з присутніх дорослих, напевно, теж доречно було б задуматись над змістом цих дитячих міркувань.

Багато дітей долучились до художнього оформлення Хресної Дороги. Їх малюнки і аплікації, представлені на картонах, відображали моменти останнього земного шляху Ісуса Христа та риси характеру, на які він своїм прикладом настановляє нас. Дорослі - катехити, батьки дітей-учасників, членкині братства «Храм» - присвятили час оформленню стацій. Вірші до Хресної Дороги теж було написані нашою прихожанкою.

Цей рік оголошено Роком Божого Милосердя - тому цю тему теж було піднесено при підготовці Хресної Дороги. На завершення Хресної Дороги отець Іван виголосив слово, в якому наголосив, що надія на спасення, на воскресіння, втілена у Ділах Милосердя Божого, завжди присутня в нас під час посту. Що за скорботою і сумом, які оповивають людей, коли вони йдуть дорогою страстей Господніх, слідує Воскресіння, як найвищий прояв всемогутності Христа. То ж кульмінацією урочистості стало відкриття дітьми-учасниками символічного сонця, де на кожному промінчику було викарбувано діла Милосердя Божого. Діти утворили зі стрічок Браму Божого Милосердя, і всі присутні на Хресній Дорозі змогли пройти через цю Браму, відчуваючи єднання, піднесення і благодать. Це було прекрасно, адже найголовнішою метою Хресної дороги було згуртувати всіх нас під знаменом Господнім.

Анна Соляр

Фотоальбом переглянути: ТУТ

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)