Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Хто принижується і применшується, тому Господь дарує здобуття великої мудрости, хто ж сам себе вважає премудрим, той відпадає від Божої премудрости." (Св.Ісаак Сирійський)

Італійський професор створив тривимірне зображення Ісуса Христа на основі Туринської плащаниці

Переглядів: 2623Коментарі: 0
Різне

Джуліо Фанті, який викладає методологію вимірювань в університеті Падуї, вивчав Туринську плащаницю протягом декількох років. Минулого тижня він представив 3D-зображення, отримане в результаті вимірів.

«Відтепер Ісуса Христа слід подавати з урахуванням цієї роботи», - сказав Фанті.

«Згідно з дослідженнями, Ісус Христос був людиною надзвичайної краси. Він був майже 5 футів 11 дюймів на зріст, в той час як середній зріст людини в той час становив близько 5 футів 5 дюймів (відповідно 180 і 155 см.) У нього було царський і величний вираз обличчя», - вважає професор.

Фанті пояснив, що 3D-зображення дозволило розглянути багато ран на людині, чий образ відображений на Плащаниці.

«Я нарахував 370 ран від бичування, не беручи до уваги ран на боках, які, безумовно, були на тілі, але які не видно на Плащаниці, тому що вона стикалася лише з задньої і передньої частинами тіла», - сказав він.

Туринська Плащаниця є тканиною, в якій був похований Ісус Христос після розп'яття. Вважається, що вона була таємно вивезена з Єрусалиму і згадується в історичних хроніках близько 1360 року у єпархії Труа у Франції. Згодом Плащаниця була перенесена в собор міста Турин в Північній Італії в 1578 році.

Джерело :Католицький оглядач

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)