Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Не журися, коли не відразу отримаєш від Бога те, про що просиш. Він хоче принести тобі більше благодіяння, тому змушує тебе найбільше з терпінням стояти на молитві." (Прп.Ніл Синайський)

Страх перед сповіддю? 12 порад

Переглядів: 3419Коментарі: 0
Різне

Для тих, кому сповідальня швидше нагадує залу для тортур, аніж джерело нескінченного милосердя, ці 12 порад варто прочитати. І позбутися страху перед сповіддю.

Почни з молитви! Що може буде простіше: знак хреста і молитва Царю Небесний, щоби Святий Дух прийшов і допоміг у сповіді.

Спершу подякуй! Значно складніше знайти те, за що Богові варто подякувати, ніж оскаржувати себе за свої гріхи. Однак спершу подумай, за що ти вдячний.

Захоплюйся Богом! Дуже допомагають фрагменти з Біблії про блудного сина або оповідь про те, як Ісус омиває ноги учням. Чи можна боятись такого Бога?

Картка з ручкою (смартфон). Запиши свої добрі вчинки разом з поганими – і тоді все буде видно, як на долоні, це дуже добре порядкує сумління.

Формулювання – не найважливіше. Дуже часто проблеми виникають на етапі підготування до сповіді: заучуємо все, що маємо сказати мало не як молитву “Отче наш”. Однак насправді добір фраз – не найважливіше, головне – сенс.

Священик теж сповідається. І часто з важких гріхів, ніж ті, хто сповідається в нього. Один священик говорив, що вчиться покори, сповідаючи людей, які значно ближче до Бога.

Важкі гріхи можуть стати благодаттю. Це добре розуміють великі грішники, які навернулись. Що більше ти відкриваєшся перед сповідником, то більше Божого милосердя можеш отримати.

Уявити собі Ісуса. Коли надходить страх перед сповіддю, який сковує, страх під час визнавання гріхів, пригалай собі образ Ісуса із фільму “Страсті Христові”.Важко засумніватися у милосерді такого Бога.

Не здивуєш сповідника. Усі найстрашніші і найбільш безсоромні гріхи описані ще у Старому Завіті. Священиків ще із семінарії вчать бути готовими до визнання будь-яких гріхів.

Сповідайся поза Літургією. І не тільки тому, щоби вповні прийняти Благодать Літургії та Євхаристії. Сповідь має бути в тиші, без поспіху, розважлива, подібно як праця добрих психологів і психотерапевтів.

Знайди свого сповідника. Сповідь у одного і того священика може допомогти вирішити багато проблем. Варто знайти того, перед ким тобі добре визнавати гріхи і ти бачиш, що сповіді є плідними.

Бог не скупий на прощення. Всемогутній Бог може простити гріхи найбільшому грішнику, якщо лише той попросить. Чи можна не віддатись такій Любові?

Джерело :Католицький оглядач

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)