Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Це день, що його створив Господь, возрадуємося і возвеселімся в нім" (Воскресна Утреня)

Йорданське благословення домівок. Що зміниться цього року?

Переглядів: 1983Коментарі: 0
Парафіяльні новини
Дорогі у Христі браття і сестри!

Щороку, по завершенні Йорданського водосвяття, ми традиційно йшли з йорданським благословенням до Ваших домівок. На жаль, цього року ми вимушені порушити цю хорошу традицію. Причиною цього – пандемія коронавірусу і оголошений карантин. Розуміємо, що Ви чекаєте на нас, Ваших священиків, але належить також зрозуміти, що не можемо ризикувати своїм здоров’ям, адже воно для нас є надто важливим. А це – як здоров’я кожного з нас, так і здоров’я тих, хто є біля нас: наших дітей, наших стареньких батьків, наших рідних, наших ближніх тощо. Крім того, існує загроза поширення вірусу, адже не виключено, що зможемо переносити вірус від хати до хати.

Через те, цього року порядок відвідин буде змінено. Зокрема:

у суботу, 23 січня, ми запрошуємо усіх Вас до храму на спільну молитву. О 12 00 год. будемо служити св. Літургію за Боже благословення для нашої парохії, для нас усіх і на освячення Ваших домівок.

По закінченні літургії будуть прочитані молитви на освячення домівок, а також молитва на освячення йорданських іконок. Відтак відбудеться Мировання, під час якого усі отримають освячену іконку. З Божим благословенням ідемо додому і, запаливши свічку, молимося «Отче наш» і «Вірую», і самі окроплюємо наші домівки.

Якщо хтось побажає скласти пожертву, як традиційно ми це звикли робити в часі Йорданських відвідин, – будемо вдячні.

Також бажаємо наголосити, що такий порядок речей є винятковим лише на нинішній рік. Маємо в Бога надію, що у наступні роки ми надалі будемо приходити до Ваших домівок з йорданським благословенням.

З повагою – Ваші священики.

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)