Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Це день, що його створив Господь, возрадуємося і возвеселімся в нім" (Воскресна Утреня)

Коляда єднає Україну

Переглядів: 3200Коментарі: 0

В котрий раз дитячий хор «Надія» (керівник Ольга Баглай) приймає у себе своїх друзів, зведену капелу бандуристок «Надія» дитячих музичних шкіл №1 і 2 М.Чернігова. Ми раді були вдруге зустрічати їх у Львові. Кілька років тому вони приїжджали до нас і ми стали хорошими друзями.

Наші виступи проходили у храмі Пресвятої Євхаристії на фестивалі «ВЕЛИКА КОЛЯДА», який у цьому році відбувався уже XI раз. Сам фестиваль за своїм масштабом є великий. Він розпочався 7 січня і закінчився 31 січня. Цього року в ньому прийняло участь понад 70 колективів. Наші друзі вперше брали участь у ньому, а наш хор - уже вчетверте. Шквал аплодисментів, щира подяка і теплі усмішки - це все що ми відчували під час наших виступів. За час їхнього перебування ми показали їм наше чудове місто, відвідували музеї, театри, храми. Розповідали їм про наші звичаї, традиції. Нас об'єднувала любов до музики, бажання творити найпрекрасніше - пісню.

Варто зазначити, що такі творчі зустрічі у нашому колективі уже стали традиційними. Минулого року ми приймали дитячий хор «Журавлик» - з хорової школи м. Кам'янець-Подільська, що на Хмельниччині, а восени 2009р. ми приймали участь у фестивалі «Терра героїка» який проходив у їхньому місті.

Такі творчі зустрічі і обмінні концертні поїздки колективів, є для наших дітей не просто цікавими, вони в своїй сутності є виховними, пізнавальними. Це дає нам можливість глибше пізнати звичаї і традиції святкування Різдва в різних регіонах України, а відтак, об'єднує нас в одну велику родину, нежважаючи на релігійні конфесії, погляди, чи інші переконання.

Ці чудові дні пролетіли дуже швидко, і залишили в наших серцях незабутні враження від спільної «Великої коляди». Ми відпроваджували наших друзів з надією на скору зустріч, тепер уже в старовинному місті Чернігові.

Юля Лапан ,Учасниця дитячого хору «НАДІЯ».

Читайте ще:

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)