Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Покаяння — це неослабне прошення (що наближається до Бога) зі скрушною молитвою про прощення минулого і вболівання над оберіганням майбутнього" (Св.Ісаак Сирійський)

Лист Глави УГКЦ Міністрові оборони України щодо готовності здійснювати капеланське служіння

Переглядів: 3370Коментарі: 0
Документи УГКЦ

Високоповажному пану Ігореві Тенюху, Міністрові оборони України.

Українська Греко-Католицька Церква з тривогою спостерігає за розвитком подій в Україні. Особливо непокоїть загроза порушення миру в нашій державі. Церква завжди була і залишається прихильником використання всіх можливостей для досягнення миру та спокою. На Збройних cилах України лежить важливе покликання: стояти на захисті рідної землі й відстоювати її територіальну цілісність і незалежність.

Протягом останніх років Церква доклала чимало зусиль до налагодження капеланського служіння у Збройних силах України. Сьогодні є особлива потреба в душпастирській опіці військовиків. Адже духовний супровід робить військовослужбовців витривалими і непереможними.

У цей непростий для нашої країни час ми б хотіли запевнити Вас у нашій молитві та підтримці. Зокрема, Департамент Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур та його військові капелани готові негайно надати допомогу задля забезпечення морально-духовних потреб особового складу Збройних сил України і працювати заради підтримки високого духу та впевненості військовослужбовців. Ми готові стати поруч із ними і розділити всі випробування нашого війська.

Закликаю на Вас і все українське військо Боже благословення!

+ СВЯТОСЛАВ,

Отець і Глава УГКЦ

Джерело: //news.ugcc.org.ua

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)