Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Якщо хочеш дізнатися, чи ти є смиренно-мудрий, то випробуй себе, чи не бентежишся ти, коли тебе ображають." (Св.Ісаак Сирійський)

Маленька притча про коронавірус (і не лише...)

Переглядів: 1811Коментарі: 0
Публікації

Якось на будові, майстрові, що знаходився на 6 поверсі, знадобилося покликати робітника, який працював на першому поверсі. Але через будівельний шум робітник не чув голосу свого начальника, тож і не відгукувався.

Щоб привернути увагу працівника, майстер вирішив кинути вниз монету, яка впала чоловікові прямо під ноги. Майстер сподівався, що задля цікавості звідки впали гроші, робітник хоча б подивиться вгору. Але той мовчки поклав гроші в кишеню і незворушно продовжив свою працю.

Через те, що іншої змоги привернути увагу працівника у майстра не було, а потреба для цього була, то він продовжив кидати гроші. Однак, щоразу працівник клав гроші в кишеню і продовжував свою роботу.

Нарешті, збентежений майстер кинув вниз невеликий камінець, який потрапив чоловікові прямо в лоб. Аж тоді, нарешті, він підняв голову вгору і помітив майстра...

Приблизно так виглядають наші стосунки з Богом.

Господь бажає спілкуватися з нами, але, зайняті нашою рутиною, ми часто цього не зауважуємо. І коли Господь Бог робить нам у житті маленькі подарунки, ми стверджуємо, що щасливі, бо, мовляв, це МИ щось надбали. Однак, при тому ми і далі не помічаємо Того, хто є нашим найбільшим доброчинцем.

Тоді ж, коли до нас прилітає маленький камінчик, який ми називаємо проблемами, лише тоді звертаємося до Бога.[p]Можливо, сьогодні цей камінець називається коронавірус?..

***

«Що маєш, чого б ти не одержав? Коли ж одержав, то чому вихваляєшся, неначе б не одержав?» (І Кор.4,7)

Отець Іван Галімурка

Джерело:Блог отця Івана Галімурки

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)