Українська Греко-Католицька Церква. Львівська Архиєпархія, м.Львів, пл.Кропивницького 1, тел. (032)2334073, email: [email protected]
"Великий дар — сльози в молитві, а захоплюватися бісівськими помислами — те саме, що смерть." (Св.Єфрем Сирійський)

Молебень з нагоди методичної наради вчителів.

Переглядів: 3327Коментарі: 0
Парафіяльні новини

В середу, 27 серпня 2014 року, напередодні нового навчального року в середній загальноосвітній школі № 55 під керівництвом п. Олени Лозинської відбулася методична нарада вчителів Християнської етики м. Львова. Зокрема обговорювалися питання співпраці в нових суспільно-політичних умовах, відбувся обмін досвідом.

По закінченні всі присутні прийшли до Храму Свв. Ольги і Єлизавети, щоб взяти участь у спільному Молебні. Сотрудник Храму о. Володимир Сайчук відслужив Молебень до Пресвятої Богородиці в наміренні успішного початку навчального року і виголосив повчальну проповідь-роздумування над місією і покликанням вчителя.

«Учителю, що маю робити, щоб осягнути Царство Небесне...» - це запитання задавали Христові, називаючи Його Учителем. І Він відповідав на нього не тільки словами, але і вчинками. І вас сьогодні учні називають вчителями, очікуючи відповіді на це ж запитання. Щоб бути готовим відповісти не тільки словами, але і своїм життям, треба нам постійно вчитися у Христа» - сказав зокрема отець.

На завершення Молебня о.Володимир уділив всім Благословення і окропив Свяченою Водою.

Залиште коментар!

grin LOL cheese smile wink smirk rolleyes confused surprised big surprise tongue laugh tongue rolleye tongue wink raspberry blank stare long face ohh grrr gulp oh oh downer red face sick shut eye hmmm mad angry zipper kiss shock cool smile cool smirk cool grin cool hmm cool mad cool cheese vampire snake excaim question


(Щоб коментувати анонімно, введіть ім'я і символи внизу).Анонімні Коментарі буде опубліковано після перевірки.
Зареєструйтесь тут, щоб отримати відповідь на e-mail. Як реєструватися читайте тут

    

  

вкажіть своє ім'я, і введіть символи внизу

(Обов'язково)